Fisher Price Akvaryum Salıncak

peppermint

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2009
7.316
6
$fischer_price1.jpg $salincak_2.jpg $fischer_price1.jpg $salincak_2.jpg

Bu salıncağı bebeğimizin gaz sancılarının başlamasıyla satın almıştık, ilk 4 ay gece ve gündüz kızımı yarım saatliğine bile uyutmayan gaz sancılarına bu salıncak sayesinde çözüm bulduk. Sallanmak bebeğimi rahatlattı, kendi kendine sallanan salıncağında hafif muzikeşliğinde ya da bazen dalga/ rüzgar sesleri eşliğinde uzun uykular uyudu, ben ve eşimde biraz olsun nefes aldik.
Salıncak diğer salıncakların aksine hem öne arkaya hem de bir beşik gibi sağa sola sallanabiliyor, bebeklerin en sevdiği de bu 2. opsiyon zaten.
Ürünü 6 ay kadar kullandık. Hala garantisi devam ediyor ve bebek odamızdan hiç çıkmadı, tertemiz. En ufak bir hasarı, çiziği yok. Kutusuyla, belgeleriyle göndereceğiz.

220 tl son fiyat

-Değişen ışıkları ve yüzen karakterleri ile su küresi.
- Doğumdan 9 kg'a kadar kullanılabilir.
- 4 adet peluş oyuncağı olan motorlu dönence.
- Sesi ayarlanabilen 8 farklı şarkı ve 3 akvaryum sesi.
- 6 farklı rahatlatıcı sallama hızı.
- Peluş baş desteği olan makinede yıkanabilen süper lüks koltuk kılıfı.
- 2 konumlu ayarlanabilen, yatabilen koltuk bebeğinizi rahat ettirir.
- Boncuk çubuklu, çıkabilen oyuncak tepsisi.
- Saklama ve taşıma kolaylığı için katlanabilir.
- Akvaryum beşiği bebeğin rahatlamasını ve gaz çıkarmasını kolaylaştıran sallanma hareketlerini yapar.
- Hem bir salıncağın ileri geri gitme hareketini hem de bir beşiğin sağa sola gitme hareketlerini yapmaktadır. Sallanma hızı 6 kademelidir.
- 4 adet "D" (LR20) alkaline büyük boy pille çalışır (kutuya dahil değildir)

Eki Görüntüle 416664 Eki Görüntüle 416663 Eki Görüntüle 416664 Eki Görüntüle 416663

bu salıncağı bebeğimizin gaz sancılarının başlamasıyla satın almıştık, ilk 4 ay gece ve gündüz kızımı yarım saatliğine bile uyutmayan gaz sancılarına bu salıncak sayesinde çözüm bulduk. Sallanmak bebeğimi rahatlattı, kendi kendine sallanan salıncağında hafif muzikeşliğinde ya da bazen dalga/ rüzgar sesleri eşliğinde uzun uykular uyudu, ben ve eşimde biraz olsun nefes aldik.
Salıncak diğer salıncakların aksine hem öne arkaya hem de bir beşik gibi sağa sola sallanabiliyor, bebeklerin en sevdiği de bu 2. Opsiyon zaten.
ürünü 6 ay kadar kullandık. Hala garantisi devam ediyor ve bebek odamızdan hiç çıkmadı, tertemiz. En ufak bir hasarı, çiziği yok. Kutusuyla, belgeleriyle göndereceğiz.

220 tl son fiyat

-değişen ışıkları ve yüzen karakterleri ile su küresi.
- doğumdan 9 kg'a kadar kullanılabilir.
- sesi ayarlanabilen 8 farklı şarkı ve 3 akvaryum sesi.
- peluş baş desteği olan makinede yıkanabilen süper lüks koltuk kılıfı.
- boncuk çubuklu, çıkabilen oyuncak tepsisi.
- saklama ve taşıma kolaylığı için katlanabilir.
- akvaryum beşiği bebeğin rahatlamasını ve gaz çıkarmasını kolaylaştıran sallanma hareketlerini yapar.
- hem bir salıncağın ileri geri gitme hareketini hem de bir beşiğin sağa sola gitme hareketlerini yapmaktadır. Sallanma hızı 6 kademelidir.
- 4 adet "d" (lr20) alkaline büyük boy pille çalışır (kutuya dahil değildir)

satıldımı acaba

salıncak hala satılmadı.
özel mesajla bana ulaşırsanız haberleşir anlaşırız arkadaşlar, hala ihtiyacınız varsa.

Eki Görüntüle 416664 Eki Görüntüle 416663 Eki Görüntüle 416664 Eki Görüntüle 416663

Bu salıncağı bebeğimizin gaz sancılarının başlamasıyla satın almıştık, ilk 4 ay gece ve gündüz kızımı yarım saatliğine bile uyutmayan gaz sancılarına bu salıncak sayesinde çözüm bulduk. Sallanmak bebeğimi rahatlattı, kendi kendine sallanan salıncağında hafif muzikeşliğinde ya da bazen dalga/ rüzgar sesleri eşliğinde uzun uykular uyudu, ben ve eşimde biraz olsun nefes aldik.
Salıncak diğer salıncakların aksine hem öne arkaya hem de bir beşik gibi sağa sola sallanabiliyor, bebeklerin en sevdiği de bu 2. opsiyon zaten.
Ürünü 6 ay kadar kullandık. Hala garantisi devam ediyor ve bebek odamızdan hiç çıkmadı, tertemiz. En ufak bir hasarı, çiziği yok. Kutusuyla, belgeleriyle göndereceğiz.

220 tl son fiyat

-Değişen ışıkları ve yüzen karakterleri ile su küresi.
- Doğumdan 9 kg'a kadar kullanılabilir.
- Sesi ayarlanabilen 8 farklı şarkı ve 3 akvaryum sesi.
- Peluş baş desteği olan makinede yıkanabilen süper lüks koltuk kılıfı.
- Boncuk çubuklu, çıkabilen oyuncak tepsisi.
- Saklama ve taşıma kolaylığı için katlanabilir.
- Akvaryum beşiği bebeğin rahatlamasını ve gaz çıkarmasını kolaylaştıran sallanma hareketlerini yapar.
- Hem bir salıncağın ileri geri gitme hareketini hem de bir beşiğin sağa sola gitme hareketlerini yapmaktadır. Sallanma hızı 6 kademelidir.
- 4 adet "D" (LR20) alkaline büyük boy pille çalışır (kutuya dahil değildir)

mümkünse iletişime nasıl geçerrim özel msj atamıyorum da.mailinizi verirseniz sevinirim.iki oğlum var bana çok lazım

mesaj attım ikinize de arkadaslar.
hanginiz musait olusanız teslim alma vs. konularında anlaşır gerçekleştiririz satışı.
hayırlısı olsun şimdiden.

iş mail adresimi verdim; h.sonu bakamazsam pzt. kesin dönerim.

Satilmadiysa iletisime gecebilirmiyiz ozel mesaj gonderemiyorum siz mail adresinizi mesaj atabilirmisiniz bana :26:

bana da son fiyat ve yeriniz neredeyse bilgisini geçer misiniz?
görüp almak isterim. mailinizi yazarsanız hemen mailleşelim.

X