fikrinize ihtiyacım var . böyle olan var mı?

guzuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2012
79
2
selamlar öncelilkle.. geçen maysının 26 sında normalden az da olsa adet oldm haziranın 15 inde daha çok kahverengi lekelenme çok az kanama bi kaç gün oldu.o biter bitmez çok yoğun akıntım var 10 gündür dewam ediyor kokusuz beyaz bazen jöle gibi minik parça şeklinde gelio bazen akışkan. bi kızım var onda hamileliğimde jöle gibi katı beyaz parça şeklinde geliodu sık sık rahim ağzı tıkacının yenilenmesiymiş, bide normalde akıntı sadece yumurtlama döneminde olurdu dururdu sonra .. şimdi aklım karıştı hamile olabilir miyim başka belirti yok.. ,gelen adet değilmiydi acaba bu tarz şeyler yaşayanlardan fikir istiyorum lütfen.

test yapsan cnmm öğrnrsn...

yapsam bile şuanda çıkacağını sanmıyorum,böyle çok akıntısı olup hamile olmayan var mı onu merak ediyorum?

Benim ilk hamileligimde sut beyaz koyu kivamda akintim vardi. 2.ciye gebe kaldigimi o akintinin tekrar baslamasiyla anlamistim. Hic tahlil falan yapmadan.. Malesef ikiside düsükle sonuclandi

Benim ilk hamileligimde sut beyaz koyu kivamda akintim vardi. 2.ciye gebe kaldigimi o akintinin tekrar baslamasiyla anlamistim. Hic tahlil falan yapmadan.. Malesef ikiside düsükle sonuclandi
sağol canım cevabn için. üzüldüm çok geçmiş olsun bi bebeğin oldumu sonra? allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inş. çok şükür ben tattım annelik duygusunu 2. düşünüyorum ama ne zaman olur bilmem en iyisi biraz daha bekliyim belli olur elbet durumum

Malesef canim olmadi daha 2. düsükten sonra prolaktin yüksek cikti.
Suan hersey yolunda Allaha sükür. Doktor takibindeyim. insallah hakkimizda hayirlisi olsun.
Tesekkürler canim. insallah Allah isteyen herkese tattirsin ANNE'ligi...

yapsam bile şuanda çıkacağını sanmıyorum,böyle çok akıntısı olup hamile olmayan var mı onu merak ediyorum?

benm çok vardı cnmm ama kişidn kişiye değişiyr snrm tüm belirtiler hamile değillim dilerim sen hamişsindr..ben de 2.yi beklyrm 5 ay oldu :) gelen gidn yok :)

benm çok vardı cnmm ama kişidn kişiye değişiyr snrm tüm belirtiler hamile değillim dilerim sen hamişsindr..ben de 2.yi beklyrm 5 ay oldu :) gelen gidn yok :)
hadi ya:) hayırlısı artık, kadınların bu meseleleri zor hamilemiyim değilmiyim sürekli düşün dur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…