Fikre ihtiyacım var

zeko

umut €tm€k h€rş€yd1r.....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
1.077
0
merhaba hanımlar 5 kasım eşimin doğum günü.o kadar sürpriz için düşündünki öyle hayaller kurdum ki bilemezsin.ama işlerin yoğunluğundan bide son zamanda hallederim demekten ortada kalakaldım.sürpriz yapim dicem eve benden önce geliyo,ihtiyacı olan bi hediye alim dicem büyük ihtimalle o zamana para alamam bide zaman yok.inanın işler öyle yoğunki hafta içi geç saatlere kadar artı pazarları bile çalıştım.işin kötüsü meslektaşlar bilir 5 kasım bide b formlarının son günü eve geç bile kalabilirim.kocamın doğum günü ama yaaa ben şimdi napıcam hııı:uhm: kimse yokmu akıl vercek :çok üzgünüm:

üç yıllık evliyiz.ya bide ben mezun oldum diye bana beceremesede sürpriz yapmaya çalışmıştı hiç huyu olmasada böyle olunca insanın daha çok bişeyler yapası geliyo...

canım eşim bana bazen çiçekler balonlar falan yollar, içine de kart yazar, evde olmasan bile o eve geldiğinde böyle bir sürpriz yapabilirsin belki?

canını sıkma canım,sende 4 kasımda gece 12 yi geçince yap sürprizini...mesele önceden pastanı al,bir şekilde sakla,gece yarısın ayakın da duşa giriyorum de banyoda hazırlan,süslen pastayla birlikte çık karşısına.eminim çok beğenecektir..nice mutlu seneleree

en son mesela internetten bir siteye puzzle yapması için bir fotografımızı yollamış, ki ben çok istiyordum, geçenlerde kapıyı bir açtım karşımda böyle bir paket, şimdi onu çerçeveletip duvara astık. senin yanında olman gibi değil tabi ama fikir olarak aklıma geldi.

bence çikolatalı çok sade bir pasta, iki şampanya kadehi (alkol alıyorsanız şampanya, almıyorsanız kola ve biraz da cips koy tabağa), en seksi kıyafetini giy, süslen, püslen çık karşısına.....mum da yakarsınız......bir de deri bir cüzdan hediye et siyah......akrep burcu erkeği için yeter de artar.....

ille de süpriz yapıcam diye sıkıntıya sokma kendini bence..
ayrıca süpriz yapmak için ille de doğumgünü,ewlilik yıldönümü olması gerekmez..daha uygun bi zamanında süpriz yaparsın..hatta normal bir günde beklemeyeceği için tam süpriz olur..
istanbulda yaşıyorsunuz sanırım..tarzınızı bilmiyorum ama fransız sokağında bişiler içebilir,başbaşa bişiler atıştırabilirsiniz.yine hoş giyinip,saçlarınızı yaptırıp,makyaj yapıp özel bir gece yaşarsınız..
ya da daha farklı yerler düşünelim,hangi semtte yaşıyorsunuz?

cnm sabahları sen eşinden önce mi çıkıyorsun evden o senden önce çıkıyorsa ve akşam ben ondan sonra eve gelirim diyorsan dışarda yemek ayarlıyabilirsin. onu orayada anlamıcak şekilde ya başka arkadaşları aracıığıyla onlar çağırmış gibi o arkadaşlarıyla görüş onlar çok önemli konuşmamız gerek sana ihtiyacım var tarzında birşeyler söyliyerek onu yemek yiyeceğiniz yere çağırsınlar. sende zaten işten geç çıkıcağını söylersin daha öncesinden ona bu olabilir ya da

eğer dediğim gibi o sabahları senden önce çıkıyorsa evden kapıdan içeri girdiği anda görebilicek şekilde heryere bir birini takip eden küçük notlar yaz pos ilere ve yapıştır onlara takip ederek hediyeye ulaşsın. hedieyeyide kendi paketinden daha fazla kutu içelrine yerleştir yada ayrı ayrı fazla sayıda hediye paketi yap sadece 1 tanesinde hediyesi olsun ve hepsinin de içine yine ayrı sevgi mesajları yaz . şimdilik ilk etapta aklıma gelen bunlar oldu. akşamda eve gelirken pastasını alırsın bir pasta kesmemiş olsun. eşinede şimdiden mutlu yıllar.

canını sıkma canım,sende 4 kasımda gece 12 yi geçince yap sürprizini...mesele önceden pastanı al,bir şekilde sakla,gece yarısın ayakın da duşa giriyorum de banyoda hazırlan,süslen pastayla birlikte çık karşısına.eminim çok beğenecektir..nice mutlu seneleree

bu arada bu fikir de hoş hakikaten..

evet istanbul esenlerde yaşıyorum...farklı zamanlarda sürpriz yapıyorum ama son zamanlarda yoğunluktan değil ona kendime bile vakit ayıramıyorum ki ben kendimden önce onu düşünen biriyim.ayrıca bu balon fikri falan benimde çok hoşuma gitti.ama bi gün önceden kıyafet giyip sürpriz yap fikrini düşünmeliyim eşim uykusuna çok düşkündür uyuduktan sonra kaldırmak cesaret işi düşün artık.bide o saatte işi yorucu olduğundan çoktan uyur.pasta işide zor çünkü benden önce evde oluyor.hepiniz sağolun başka fikri olan varmı.

ayrıca ewt,sabah ondan sonra çıkıyorsan ewde yine hoş bi süpriz yaparsın,ewe gelince görür..
ille de bişey almana gerek yok,
farklı küçük postitlere,not kağıtlarına sewgini yazarsın,güzel sözler yazarsın,ewe gelince göreceği her yere,
yatağın üzerine,aynaya,tw nin üzerine,sigara içiyorsa kül tablasına bile yapıştırabilirsin..
bu arada bu konularda paylaşım meğer ne önemliymiş..
çok farklı fikirler çıkabiliyor hakikaten herkesten..
bu çiftlerin resimlerinin olduğu puzzle lar da çok hoş oluyor,çerçewelenip ewe asılınca hakikaten hoş duruyor..bunu düşünen eşi olan arkadaşı tebrik ediyorum..çok şanslı:)

[
eğer dediğim gibi o sabahları senden önce çıkıyorsa evden kapıdan içeri girdiği anda görebilicek şekilde heryere bir birini takip eden küçük notlar yaz pos ilere ve yapıştır onlara takip ederek hediyeye ulaşsın. hedieyeyide kendi paketinden daha fazla kutu içelrine yerleştir yada ayrı ayrı fazla sayıda hediye paketi yap sadece 1 tanesinde hediyesi olsun ve hepsinin de içine yine ayrı sevgi mesajları yaz . şimdilik ilk etapta aklıma gelen bunlar oldu. akşamda eve gelirken pastasını alırsın bir pasta kesmemiş olsun. eşinede şimdiden mutlu yıllar.[/QUOTE]

eşimden sonra çıkıyorum gerçekten bu çok hoş ve uygulanabilir.sağol kaydirigubbakcemile5

dün eşimin doğum günüydü...sabah işe gitmeden akşam için ona güzel bi sofra hazırlıdım. bi kaç not yazıp etrafa iliştirdim.yatağımızın üzerine onu neden sevdiğime ilişkin not yazdım.yatak odamızın gardolabına yazı yazıp öpücük kondurdum falan... akşamda pastayla eve daldım.nasıl. şutarafagitti öyle mutlu olduki çocuk gibi sevindi hatta gibisi fazla hepinize fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim. :lepi:

sizde o kadar fikir verdiniz yani teşekkür edim dedim

X