Makyaj Ürünleri fikirlerinizi almak istiyorum

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Misakiss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2013
11
0
34
Arkadaslar benim cildim yagli ve birazda sivilce var ben bunun icin flormarin yesil renk cc kremini alicam ama bide bunun uzerine sivilce ve yaglanma yapmayan mat pudra ariyorum arkadaslar nerelerde satildiginida yazarsaniz cook sevinirim valla yardimlarinizi bekliyorum cunku ona gore alicam

mat pudra derken? cc kremini sabitlemek için transparan pudra mı? yoksa kapatıcı özelliği olan bir pudra mı arıyorsun?

Canim oncelikle cevap verdigin icin cok saol mattan kastim yani yuzum yagli oldugu icin onu gostermiycek bi pudra ariyorum kapatici cok fazla olmasada olur yani biraz olsun

Canim cevap verdigin icin cok saol 30 tl ye kadar alabilirim kapatici ozelligi de biraz olursa iyi olur bildigin bi marka varsa soylersen cok sevinirim
Rimmel markasının stay matte adlı pudrayı kullanabilirsin. Watsonslarda satılıyor fiyatıda çok uygun. Yağlanmayı önlüyor kapatıcılığıda fena sayılmaz.

Canim cevap verdigin icin cok saol 30 tl ye kadar alabilirim kapatici ozelligi de biraz olursa iyi olur bildigin bi marka varsa soylersen cok sevinirim
o zaman sana alix avienin terrocada pudrasını öneririm 1 numarasını ama.ben kışın fondotenimin üstüne uyguluyorum ve hep olumlu dönüşleri oluyor bana,35 tl gibi bir fiyatı olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…