fikirlerinizi almak istiyorum

benssenb

Daima Şükür !!!
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
1.306
14
41
arkadaşlar uzun zamandır sizleri takip ediyorum ve bende bu konu hakkında konu açıp fikirlerinizi almaya karar verdim ben 15 aylık evliyim 5ay önce laparotomi ameliyatı oldum hamile kalmak için bu 5 ay yeterlimi bilmiyorum ama ben bu ay normalden farklı belirtiler hissetmeye başladım göğüs uçlarımdaki kabartılar şişti acıyor karnım kasıklarım ağırıyor gerçi bende ameliyattan sonra hemen kalabileceğimi düşünmediğim için ihtimal vermiyorum ama yinede fikirlerinizi almak istedim şubatın 11 yada 13 ünde adet olmam gerekiyor sizce böyle büyük bir ameliyattan sonra gebe kalmış olabilirmiyim???

bikaç bulgu üzerine karnın dikine açılması anlamına geliyor aynı anda apandisit ve safram alındı doktor hamile kalmamam için bi sorunun olmadığını söylemişti benimde bu ay adet öncesi farklılıklarım çok dikkatimi çekti o yüzden acaba olabilrmiyim diye fikrinizi almak istedim mesela göğüs uçlarımdaki kabarcıklar bariz şişti acıyor kasıklarımda ağrı aradada kasılma v.s ...

ben 5 ayda geçmiş olsa ağır bi ameliyat yaşadığım için umutlanıp kendimi şartlandırmadım ama bu ay kendimde hissettiğim değişimler beni acaba sorusuna yönlendirdi o yüzden fikirlerinizi almak istedim en geç 15 inde belli olur hayırlısı olur inşallah Rabbim tüm isteyenlerede banada hayırlı zamanda heyırlı evlat nasip etsin dua etmek ve beklemek umutlanmaktan şartlanmaktan daha iyi bence:KK66:

X