Fikirlerinize ihticayım var (:

n.nghn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2008
7
0
ilk olarak şunu söyliyim..
öğretmenler günü yaklaştı ve malum kutlamalar yapılıyor..ve programda bende görev aldım.
öğretmenler gününde öğretmenlerimize farklı birşey yapmayı düşüyoruz..
ama ben çok değişik şeyler olsun istiyorum
düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum :bbo:

sizinde fikirlerinizi almak istedim.bana yardımcı olurmusunuz?hihoyyyt

tiyatro yapsaniz, yani ögretmenleriniz ögretmenler odasinda kendi aralarinda en öne cikan, en haylaz ögrencileri cekistirseler felan...
ne bileyim birden böyle bir sey geldi aklima (sacmadir belkide)....

tiyatro var zatenn benneyaptımkibenneyaptımki

ühüüü :icecream:

öğrenci olmaz zor iş :ecrin_bebek:

öğretmenlerin okuldaki karakteristik durumlarını veya hoş anlarını veya hobilerini falan içeren bir slayt yapabilirsiniz.... veya video....

okuldaki haşarı öğrencilere görev verilmesi bu günü daha anlamlı kılar

Öğretmenlerinizin fotoğraflarından oluşan bir slayt olabilir,doğal çekilmiş fotoğraflar olmalı ama.

orortoryo bencede doğru karar ben öyle yapıyorum .slayt gösterisi hazırladım.veeee öğretmenlerden oluşan koro harika oluyor.program sonunda her öğretmene bir karanfil,öğretmenlerin derslerde kullandığı küçük replikler hani hepimizin vardır diline dolanan birşey.birde mehmetin şiiri diye bir şiir var (iğrenç yazdım kabul) çook değişik bir şiir onu böyle sevimli bir erkek öğrenciye verdim.alışılmışın dışında 5 tane şiir var mumlar sahneye çıkan çocuk mumunu yakacak.sonra akşam hep beraber yemek yiycez orotoryo konusunda ve diğerleri konusunda istersen paylaşabiliriz.sevgiler

Öğretmenlerinize bir anket yapıyormuş gbi yapın ve en beğendiği şarkıları sorun sonrada korada bu şarkıları çalışın ve anonsla bu şarkı bu öğretmenimize falan diyebilirsiniz... Yada 10 tane şarkı belirleyin en çok istenen şarkıları koroda çalışın.

BEN BİR ÖĞRETMEN EŞİ OLARAK fikirlerinizi çok beğendiğimi söyleyebilirim.ama bizim okulda hiç eşime böyle şeyler yapmıyorlar.bu hangi okul acaba eşime diyeyim de sizin okula gelsin en iyisi!

çok teşekkür ederim ilk önce :-)hihoyyyt

öğretmenlerimizin resimleriyle oluşan slaytlar hazırladıkk..

ha bide karanfiller güzel olur aklıma gelmedi..kaydirigubbakcemile2

bide öğretmenlerimize mektup yazıpp . onlara dağıtıcaz.. güzel olur muufisfisfis

X