fikir..

haklısın aslında..ev olurda günlük maksimum 100 lira olsun..otel olursada konaklama uygun olsun istiyrz
Günlük 2 kişi 100 tl konaklama limitin varsa otel bulamazsın, çok zor. Bulursun ama fakir turistlerin konakladığı pis oteller vardır ancak. Orada da kalmayı miden kaldırmaz.

O yüzden şu aşamada ev daha mantıklı. Bodrum ve Marmaris civarı çok pahalı , evde dahi kalsan dışarı çıktığın zaman illa bir şey yemek istersin çok pahalı. Hele Çeşme ..

Didim civarında 100 TL şirin evler bulabilirsin. Hatta emlakçılar var orada günlük ev kiralıyorlar. Sadece gitmeden ayarla yoksa içine sinmeyen bir eve talim etmek zorunda kalırsın.

ne esim ne ben asla pis bi yere tahammülümz yok o yüzden pis olacağına hiç olmasın...konaklama uygun olsun istiyrz ki dışarda para harcayacagimiz için..

ne esim ne ben asla pis bi yere tahammülümz yok o yüzden pis olacağına hiç olmasın...konaklama uygun olsun istiyrz ki dışarda para harcayacagimiz için..
O zaman Didim civarına bak canım. 100 TL ye rahat ev bulursun. Bir de okullar açılıyor ya daha da düşer ev fiyatları.

Birazcık tuzlu gibi ama başbaşa romantik bir tatil için düşünün derim.
Zaten Trikye de çok fazla butik otel var,araştırırsanız mutlaka bulursunuz.
Bunun için mutlaka Booking den araştırın derim.
suan borcumuz olmasa fiyati düşünmeden giderizde borç sıkıntı ışte..bi bakayım tsk ederim

Birazcık tuzlu gibi ama başbaşa romantik bir tatil için düşünün derim.
Zaten Trikye de çok fazla butik otel var,araştırırsanız mutlaka bulursunuz.
Bunun için mutlaka Booking den araştırın derim.
Butik oteller pahalı olur canım. Günlük limiti 2 kişi 100tl.

Kaldıgım yer yarım pansiyonlu bir oteldi önersem mi önermesem mi bilemedim biz bayram üstü gittigimiz için tuzlu oldu fiyat 4 günlügüne 1435 tl otel

Dedigim gibi ayvalık sarımsaklı düşün derim..Butik oteller pansiyonlar da var ama yemek yapmakla vakit harcama çıkıp gezin..

Yerinizde olsam otel düşünürüm..yarım pansiyon ve tam pansiyon şeklinde bütçenizi de zorlamaz hem

dışarıdan yemek yedigimizde nereden baksanız biz 3 kişilik aile olarak 50 üzerinde tuttu hep

Onu görmedim ben
Antalya tarafların da rahat bulunur ama bu taraflar da var mıdır bilmiyorum.
bir de nedense ben ne kadar konforlu olursa olsun butik otel sevmiyorum. Büyük, ferah oteller daha güzel bana göre. Boğulurum ben butiklerde. Ama Çeşme Alaçatı falan hep butik otel. İyice yerleşiyor bu kültür.

çamlık denen bi yerde Kamping var ayvalık çıkışında
bungalow evler 100 tl
çadırlar 60 tl

(internet, duş, vs. o tür şeyler var)

ben kalmadım ama sormuştum fiyatlarını.

bir de nedense ben ne kadar konforlu olursa olsun butik otel sevmiyorum. Büyük, ferah oteller daha güzel bana göre. Boğulurum ben butiklerde. Ama Çeşme Alaçatı falan hep butik otel. İyice yerleşiyor bu kültür.
Bende büyük otelleri soğuk bulurum,tabi zevk meselesi.
Çeşme yi bilmiyorum ama Alaçatı dediğin gibi.
Mesela Trilye küçücük bir sahil kasabası,devasa otel görmek istemem ben orda,büyüsü bozulur gibi geliyor bana.
Dediğim gibi zevk işte. :)

kültür tur laarını tavsiye ederim. hem geziyorsunuz hem eğleniyorsunuz deniz kum görüyorsunuz fethiye likya turu almıştık, otel sabah akşam yemek dahil ulaşım heryere otobüsle gidiyoruz güzeldi tavsiye ederim değişik bir tatil olur araştırın derim.

Günlük 100 lira çok düşük bir fiyat. Bu fiyata düzgün bir ev bile bulabileceğinizi sanmıyorum. Milas öreni tavsiye ederim uzak demezseniz. Sakin ve ucuz bir yer. Denizi şimdiye dek gördüğüm en güzel deniz. Abim her sene bütün sülaleyi toplar oraya götürür. Apartları biz 100 liraya tutuyoruz ama adamın bütün binasını kiraladığımız için indirimli fiyat bu. Normalde 140 liraydı yanılmıyorsam. 1+1 evler. 4 kişiye uygun. Mutfak var. İçinde çamaşır makinasına varana kadar var. Bir araştırın derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…