fikir..

banahuzurgerek

yalniz kalmayi ogrendim..
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
968
43
34
Günaydın arkadaslar..
Tatil mevzumu bilenler bilir...eşimle aksam kinusucam eger başbaşa gitmeyi kabul ederse..gideceğim.neyse şimdi suan sizden ricam bana gidip memnun kaldığınız yerler onerirmisniz esim aradı seçenekleri yaz aksmkararlastiriz dedi...onerebileceginz biyer var mi..ben mudanya trilyeyi araştırdım internetten ama bilemedim..ayrıca günlük kiralayabileceginiz ev falan imkanida olsun..fikirlerinizi bekliyrm

avşayı sevmiştim ben.uygun fiyatlı ve her duruma uygun yerler var.
eğlencesi de var.gitmediyseniz bir bakın derim.

yıllardır akçay a giderim fiyatlar uygundur.hem de çok uzak sayılmaz.bozcaada çok romantiktir biraz araştırılsa uygun yer bulunur.

Eşimle ara sıra yaptığımız kaçamak adreslerimizden biridir Trilye.:KK68:
Trikyalı oteli şiddetle tavsiye ederim,kaliteli ve şık bir işletme.

o zaman bence altınoluk a falan bak denizi harika..
çünkü antalya marmaris bodrum falan şuan epey pahali..

Günaydın arkadaslar..
Tatil mevzumu bilenler bilir...eşimle aksam kinusucam eger başbaşa gitmeyi kabul ederse..gideceğim.neyse şimdi suan sizden ricam bana gidip memnun kaldığınız yerler onerirmisniz esim aradı seçenekleri yaz aksmkararlastiriz dedi...onerebileceginz biyer var mi..ben mudanya trilyeyi araştırdım internetten ama bilemedim..ayrıca günlük kiralayabileceginiz ev falan imkanida olsun..fikirlerinizi bekliyrm
Zaten sayılı gün gidiyorsun ev kiralama derim. Yemek derdi vs birkaç gün için hiç değmez..

Fiyat aralığın ne bu tatil için günlük?

Sessizlik ve sakinlikten hoşlanıyorsanız, Çanakkale / küçükkuyu'yu öneririm. Denizi dümdüz dupduru mükemmeldi. Kahvaltı dahil günlüğü 130 tl’di.(motel)

evet haklısınız peki erikli yi biliyormusunuz bi fikriniz var mo orasi icin

yani küçükken giderdik falan ama detaylı bilmiorum.bir çok kişide görüyorum ama erikli diye güzel olmasa ne işleri var :) sen yine bozcaadaya falan bi bak derim sezon bitiyo fiyatlar düşmüştür denizi mis gibi ada zaten 10 numara :)

X