Fikir

Hırka cebi gibi duruyor dümdüz pek cezbetmedi.
Gecen hafta zarada bu tarza benzer kabanlar gormustum bence bir de oraya bak. Fiyat olarak da benzer.

Umarım üzerime oturan birşey bulabilirim. Zara da çok denedim ama emanet gibi duruyor bende
:KK43: 29 yaşındayım ama minyonum. Herkes 23 diyor yaşıma. Beğendiğim şeyler bosbol oluyor :mad: çocuk gibi oluyorum iyice:KK70:
Bakıcam ama bütün mağazalara.. olmazsa da alırım :)

Bence klas duruyo çok zayıfsan yakışır küçük gösterme problemi için de iyi bi ağırlığı var
Yani senin için ideal sanki:KK66:

Bence klas duruyo çok zayıfsan yakışır küçük gösterme problemi için de iyi bi ağırlığı var
Yani senin için ideal sanki:KK66:

:) çok teşekkür ederim fikriniz için.. cuma günü tekrar bakmaya gidicem. Kaldıysa da diğer mağazaları gezer son bir fikir edinir,bulamazsam da alırım..

Bilemiyorum ama 400 fazla o zaman beymen olsa bi nevi. Bi de yeni sezon ondan fiyatı yüksektir kampanyaları takip edin düşüş olabilir
Evet yeni sezon fiyatları baya yüksek..

kızlar konuyu buraya açıyorum çünkü nereye açacağımı bilemedim:KK43: sizden fikir almak istiyorum..
geçen gün bir avm de bir kaban gördüm,benim çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz pahalı geldi.
400 tl'di. Kaban olarak kaliteli birşeydi yani ince bir kaban değil sıcak tutucak bir kabandı.
Sizce görünüş olarak bu fiyat değer mı yoksa çok mu pahalı? o_O
Bana akıl verin çok kararsız kaldım :KK70:

Jameya hiç yakıştıramadım sana :)

Kaç yaşındasın ki ?

Bu kadar ağır bir parça giyebilmek için ...

Sonuçta sırt önemli :) sırt üşümezse,üşütmezsin diye biliyorum..
görünüş olarak resimde basit duruyor biraz evet. Ben mağazada giydiğimde beğenmiştim.birdaha bakıcam zaten avm de yeni sezon kabanlara bir göz gezdiririm..

Sizin beğenmeniz önemli zaten belki üstünüzde güzel duruyodur yakıştırmak önemli bazı beğenmediğimz seyler bile üstümüzde çok güzel durabiliyo

Sizin beğenmeniz önemli zaten belki üstünüzde güzel duruyodur yakıştırmak önemli bazı beğenmediğimz seyler bile üstümüzde çok güzel durabiliyo

Evet üzerimde denediğimde beğendim.. çokk kaban denedim zaten hepsi üstümde emanet gibi duruyor.. bilmiyorum bakıcam bikaç mağazaya daha bu cuma :) eğer bulamazsam alırım aklımda durmasın en azından :))

Yaşına göre fazla ağır giyiniyorsun o halde :)

Zevkler tartışılmazmış ya, 400 TL bu kaban için değer mi bulunmayacak bir kumaş da değil ama sen bilirsin.

Aslında hep spor giyinirim ve artık sıkıldım bu tarzdan biraz değiştirmeye karar vermiştim :) küçüğüm zaten tip olarak :KK22:
Kaban kalite açısından güzel,yani en azından ben 4 senedir böyle kalitese bir kaban aradım bulamadım..
genelde incecik kumaşlar var.. biraz daha göz gezdiricem zaten..

Aslında hep spor giyinirim ve artık sıkıldım bu tarzdan biraz değiştirmeye karar vermiştim :) küçüğüm zaten tip olarak :KK22:
Kaban kalite açısından güzel,yani en azından ben 4 senedir böyle kalitese bir kaban aradım bulamadım..
genelde incecik kumaşlar var.. biraz daha göz gezdiricem zaten..

Yok yani bulunmaz hint kumaşı değil demek istemiştim :)

Tam bir Şeyma Subaşı kabanı:halay: Onun gibi ince, narin bir hatun kişisiyseniz güzel taşırsınız :KK49:

Yok yani bulunmaz hint kumaşı değil demek istemiştim :)

Tam bir Şeyma Subaşı kabanı:halay: Onun gibi ince, narin bir hatun kişisiyseniz güzel taşırsınız :KK49:

:KK70:
Ay evet zapzayıfım. Havalı o zaman desenize :)))

Neslihan atagül de giymiş :) ben de bu kız gibiyim işte minyon zayıf.. ona yakışmış sanki :halay:

Eklentiler

• IMG_2487.PNG
    IMG_2487.PNG
    175,3 KB · Görüntüleme: 75
kızlar konuyu buraya açıyorum çünkü nereye açacağımı bilemedim:KK43: sizden fikir almak istiyorum..
geçen gün bir avm de bir kaban gördüm,benim çok hoşuma gitti ama fiyatı biraz pahalı geldi.
400 tl'di. Kaban olarak kaliteli birşeydi yani ince bir kaban değil sıcak tutucak bir kabandı.
Sizce görünüş olarak bu fiyat değer mı yoksa çok mu pahalı? o_O
Bana akıl verin çok kararsız kaldım :KK70:

Güncelleme: Neslihan atagül de kullanmış aynı kabandan kızlar. Benim de fiziğim ona benziyor boyum da 3 cm daha az ondan.. yakışmış sanki?
başka modeller bakın bence. Hiç 400 liralık bir kaban gibi durmuyor. Kötü değil ama birinin üzerinde görsem "wooooov!" Demem :stop:

X