Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Fikir verin

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
1. model uygun bana göre de...
AMa canım köşe takımları genelde kullananlar yani sık sık değişikliği seviyorsan sıkılırsın... Mesela ben her ev silmeden olmasa da kısa zamanlarda yerlerini değiştirmeyi seviyorum.. Nacizane fikir yani

1. model uygun bana göre de...
AMa canım köşe takımları genelde kullananlar yani sık sık değişikliği seviyorsan sıkılırsın... Mesela ben her ev silmeden olmasa da kısa zamanlarda yerlerini değiştirmeyi seviyorum.. Nacizane fikir yani
Teşekkür ederim, dediğiniz gibi düşündüm bende köşe almaktan vazgeçtim normal takım alacağım kısmetse :KK33:

Evlencem kız nerdeyse :KK48: gelinliğimi bile aldım aniden herşeyimi tamamladım gibi bişey :KK68:
Gidemiyo musun şimdi noldu ki :KK43:

iyi yapmışsın valla canım gelinliği aldığın çok iyi olmuş sonra zaman kalmıcaktı ,nasıl birşey aldın merak ettim bir türlü beğenemiyordun , sorma benkendi işimden ayrılım tam gidicekken yurtdısında ki iş kopmle bitti çok sanslıyım yani :)

iyi yapmışsın valla canım gelinliği aldığın çok iyi olmuş sonra zaman kalmıcaktı ,nasıl birşey aldın merak ettim bir türlü beğenemiyordun , sorma benkendi işimden ayrılım tam gidicekken yurtdısında ki iş kopmle bitti çok sanslıyım yani :)
Ay hayırlısı canım ya nişanlın da geliyo o zaman ?
Resim yok ama haftaya falan gidersem güzelce giyinip atarım resmini buraya da canım daha bitmemiş yerleri vardı tamamlayalım dediler, yeni dikmiş gelinliği tam benim üstüme göre yapmış bide provayla uğraşmıcam yani tam istediğim gibi :KK48::KK68:

Ay hayırlısı canım ya nişanlın da geliyo o zaman ?
Resim yok ama haftaya falan gidersem güzelce giyinip atarım resmini buraya da canım daha bitmemiş yerleri vardı tamamlayalım dediler, yeni dikmiş gelinliği tam benim üstüme göre yapmış bide provayla uğraşmıcam yani tam istediğim gibi :KK48::KK68:

geldi 15 gün geri gitti haftaya gelcek canım :KK70:
ohh ohh koy canım bakalım valla ne modeli :)

geldi 15 gün geri gitti haftaya gelcek canım :KK70:
ohh ohh koy canım bakalım valla ne modeli :)
Tabikii piremses modell :KK70::KK70:
Görsel bulayım dedim ama bulamadım. straplez dantelli etek uçlarında dantel var. bide kadın 10 pont ayakkabıyla giysen tam gelir dedi yani kaç cm o anlamadım :KK70:

Tabikii piremses modell :KK70::KK70:
Görsel bulayım dedim ama bulamadım. straplez dantelli etek uçlarında dantel var. bide kadın 10 pont ayakkabıyla giysen tam gelir dedi yani kaç cm o anlamadım :KK70:

baya yüksek oluyor canım bence gayet iyi gelin ayakkabısı dediğin azıcık yüksek olur benimki de 12 cm di :KK70:güle güle giy canım benim

X