Fibroadenom Ağrısı

TifaTifa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
69
51
29
Merhabalar,
2017 den beri fibroadenom kistim var. Her sene gidiyordum ultrasona fakat 2022 den beri gitmemiştim. Adet öncesi ağrı olurdu sadece fakat son üç haftadır kistin olduğu yerden koltuk altına kadar yanma, sancı ve batma şeklinde ağrılarım devam ediyor. Randevu aldım fakat içim içimi yiyor. Normalde geçerdi ama üç haftadır bu şekilde ağrım devam ediyor ve korkutuyor. En son küçülme vardı ama neden böyle oldu anlamadım. Yaşayan yada bilgi sahibi olan bana yardımcı olabilir mi? Böyle ağrılar normal mi?

Canım ben 3/4 senedir takiptiler gidiyorum kürek kemiğime kadar Ağrı olur mememin koltuk altına doğru olan kısmında Ağrı cok ama batma da oluyo bazen memede iğne batması oluyo o gitti şükür ama ağrı var dokunamıuorjm

Çok garip ya. Hapşırınca bile orası böyle tuhaf oluyor sancı gibi. Bazı günler akşama kadar sürüyor bazı günler arada kendini hatırlatıyor kötü birşey yoktur inşallah ya. Ultrason günüme daha var kafayı yiyorum böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…