Fethiye Ölüdeniz

Gondergelsin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2014
1.372
2.169
40
Arkadaslar eylulun 15 inden sonra fethiye oludenize gitmek istiyoruz. Denize yakin olan yarım pansiyon tam pansiyon tavsiye edebileceginiz yer var mi? Oludenize hic gitmedim ama denize cok yakin bir otel yokmus sanirim. Butcemiz 5 gece icin 1500-1800. Nereleri tavsiye edersiniz

O tarihlerde ege denizi oldukça soğuk olacaktır.
Hele ki fethiyeyi bir boğaz gibi serin düşünebilirsiniz.
Eğer alışkınsanız tercih edin, değilseniz boşuna gitmiş olursunuz.

Arkadaslar eylulun 15 inden sonra fethiye oludenize gitmek istiyoruz. Denize yakin olan yarım pansiyon tam pansiyon tavsiye edebileceginiz yer var mi? Oludenize hic gitmedim ama denize cok yakin bir otel yokmus sanirim. Butcemiz 5 gece icin 1500-1800. Nereleri tavsiye edersiniz

Bir zamanlar ölüdenizde akdeniz otel diye her şey dahil bir otelde kalmıştık iki üç gece. Temiz ufak bir otel. Her şey dahil deyince tatil köyü sanmayın, minik bir yer. Ölüdenize yürüyerek 10-15 dakikada ulaşılır. Fiyatı uygun. Zaten fethiye tarafına gidecekseniz otelin iyi olmasının çok önemi yok çünkü gezeceksiniz, gezmelisiniz bol bol... Kendi aracınızla gitmeyecekseniz ve kullanabiliyorsa ız ufak bir scooter kiralamanızı tavsiye ederim.

Kendi aracınız varsa ovacık ya da hisarönünde bir sürü pansiyon ve apart var uygun fiyatlı. Ovacık 4, hisarönü 2.5 km uzaklıkta ölüdenize... Yine araç lazım bence, minibüslerle bir yerden bir yere gitmek zor. E oraya gitmişken saklıkente gitmeden de olmaz.

Bu arada ölüdenizde kasım sonunda denize girdiğimi bilirim. Su soğuk olmaz, hava açık olunca kış ortasında bile girilebilir. Eylülde hiç sıkıntı çekmezsiniz.

Lykia botanika diyorum başka da bişey demem hem uygun hem harika idi...
Kendi plajı da var . Çalışanları çok iyiydi

X