Fetal doppler ile evde bebeğinin kalp atışlarını dinlemek

Çok bilmişliğinizi ötede konuşturun hanımefendi konumuz hukuk ve aynalama değil. Ben neyi ne niyetle yazdığımı biliyorum ve sizi inandırmaya bile çalışmayacağım. Agresif ve saldırgan haliniz anlayışınıza yansımış ben burdan bakınca bunu görüyorum. Bu kadar tetikleneceğiniz birşey söylemedim ben size.
Ben çok bilmişlik yapmıyorum. Sizler fazla cahilsiniz. Ben size sadece sizin üslubunuzla cevap verdim. Fazlası değil. Sizin kurduğunuz cümleyi, zıt düşünceyle size kurunca saldırı olarak algılıyorsunuz. Bu da benim problemim değil.

Kendi inandıklarımı dayatmam için bir sebebim hiç olmadı. Çünkü başından beri bebeğimin sağlığı hep yerindeydi. Kalbini ısıtır bilgisi de 5 dakikanın üstünde olan dinlemelerde, sizin sandığınız gibi 1 dakikalık dinlemelerde değil. 3 doktora gitmemin sebebi, sürekli seyahat halinde olmam ve uzun yollara çıktığım için, içim rahatlasın diye gittiğim yerlerdeki hekimlere de gidiyor olmamdı.
Ayrıca cihazın üreticisi vs değilim. Cihaza yapılan yorumlar umrumda da değil. Sadece cihazı kötülerken, bana da yanlış üslup kullandınız. Bunu hak ettiğimi düşünmüyorum
5 dakikanin uzerinde zararli diye kendiniz soyluyorsunuz ama 10 dkdan fazla dinledigim bile oldu diye yine kendiniz dediniz
250 tlye fön makinesi bile yok kaldi ki boyle onemli bi cihazi nasil urettiler o maliyete hayret ettim
Bebek dogunca herseyin organigini sececegiz hepimiz ama kiytirik ucuz bi urunle kalbini tehdit ediyor olabilirsiniz
Belki su anda zarari yok gibi ama ilerde (Allah korusun) etkileri cikabilir
Siz birsey kesfedip paylastiniz bizde zarari var diyorlar diye sizi uyardik
Alan alir almayan almaz herkesin kendi evladi sonucta
Haftada 1 kontrolu anlarim (o da doktorun cihazinda)
Ama bu tarz sitelerde satilan seyleri kullanmaya korkarim ben
Dedigim gibi herkesin kendi hayati ama icimize vesvese geldiginde "Rabbim sen koru" diyip telkin olabiliriz
Bu tarz cihazlara guvenmem
Tepkiniz yersizdi.

5 dakikanin uzerinde zararli diye kendiniz soyluyorsunuz ama 10 dkdan fazla dinledigim bile oldu diye yine kendiniz dediniz
250 tlye fön makinesi bile yok kaldi ki boyle onemli bi cihazi nasil urettiler o maliyete hayret ettim
Bebek dogunca herseyin organigini sececegiz hepimiz ama kiytirik ucuz bi urunle kalbini tehdit ediyor olabilirsiniz
Belki su anda zarari yok gibi ama ilerde (Allah korusun) etkileri cikabilir
Siz birsey kesfedip paylastiniz bizde zarari var diyorlar diye sizi uyardik
Alan alir almayan almaz herkesin kendi evladi sonucta
Haftada 1 kontrolu anlarim (o da doktorun cihazinda)
Ama bu tarz sitelerde satilan seyleri kullanmaya korkarim ben
Dedigim gibi herkesin kendi hayati ama icimize vesvese geldiginde "Rabbim sen koru" diyip telkin olabiliriz
Bu tarz cihazlara guvenmem
Tepkiniz yersizdi.
10 dakikadan fazla dinlendiğim oldu dediğimde, ilk kalp atışını duymak için doktorun doppleri açıp, 10 dakikadan fazla karnımda tutmasıydı. Orada yanlış terim kullanmış olabilirim. Lakin kullanıldığı takdirde ısı veren bir cihazdan bahsediyorsak, ve cihazın doppleri açıksa o an tam olarak kalp atışını duyup duymamamın çok da önemi olduğunu düşünmüyorum. Çünkü ilk haftalarıydı ve kalbi de henüz toplu iğnenin ucu kadardı. Zararlı görse doktor da bu işlemi bu kadar uzun yapmazdı diye düşünüyorum

Bahsettiğiniz gibi uyarı olarak yazmışsanız özür diliyorum. Ben uyarı olarak görmedim. Kullandığınız dil sertti. Siz de daha yumuşak üslupla yazmayı tercih edebilirdiniz.

Cihazı kullanmak ya da kullanmamak kişilerin kendi tercihi. Ben hastanelere uzak olanlar için, hareketlerinin hissedilmesi gereken dönemde hissedemeyip günlerce stres yapan gebeler için bakın böyle bir imkan var deme dahilinde paylaştım. Tamamen iyi niyetimden paylaştığım bir ürüne sebep bu kadar linçlenmek inanınki beni çok üzdü

10 dakikadan fazla dinlendiğim oldu dediğimde, ilk kalp atışını duymak için doktorun doppleri açıp, 10 dakikadan fazla karnımda tutmasıydı. Orada yanlış terim kullanmış olabilirim. Lakin kullanıldığı takdirde ısı veren bir cihazdan bahsediyorsak, ve cihazın doppleri açıksa o an tam olarak kalp atışını duyup duymamamın çok da önemi olduğunu düşünmüyorum. Çünkü ilk haftalarıydı ve kalbi de henüz toplu iğnenin ucu kadardı. Zararlı görse doktor da bu işlemi bu kadar uzun yapmazdı diye düşünüyorum

Bahsettiğiniz gibi uyarı olarak yazmışsanız özür diliyorum. Ben uyarı olarak görmedim. Kullandığınız dil sertti. Siz de daha yumuşak üslupla yazmayı tercih edebilirdiniz.

Cihazı kullanmak ya da kullanmamak kişilerin kendi tercihi. Ben hastanelere uzak olanlar için, hareketlerinin hissedilmesi gereken dönemde hissedemeyip günlerce stres yapan gebeler için bakın böyle bir imkan var deme dahilinde paylaştım. Tamamen iyi niyetimden paylaştığım bir ürüne sebep bu kadar linçlenmek inanınki beni çok üzdü
Hergun hergun dinlemek zararli degil mi ya 🤔
Doktor bile 10 sn zor dinletiyor sonucta radyasyon akimi gibi birsey bu
Bilemedim
Yorumum bu
Siz burada kokorec yedim birsey olmuyormus da yazsaniz ben yine "ben zararli diye biliyorum" yazardim
Sert yorum buysa birsey diyemiyorum cidden 🤷‍♀️

250 lira mı ne trendyolda. Aldım. Çok da memnunum 😄 başka kullanan var mı ? Merak ettim. 1000 lira falan olanlar da vardı ama 250 liraya aldığım da işimi çok güzel gördü. 12.haftada bangır bangır duydum 😄 bir de normalde kutusundan kulaklıkta çıkıyor ama ben kutudan çıkan aux kablosunu evdeki ses bombasına bağlıyorum. Eşimle birlikte dinliyoruz 😄 günlük 1 dk kadar. Belgeleri falan da varmış zararı olmadığına dair. Gene kendiniz de araştırabilirsiniz ❤️ benim gibi panik olup acaba yaşıyor mu diyen annelere, seyahatlere çıkıp acaba mı diye düşünen annelere fikir olsun 💙
Hangi marka acaba. Ben de bebeğimi kalbinin durması nedeniyle kaybettim 😔bir daha gebe kalırsam almak istiyorum. Daha doktora sormadım tabiki sorup alırım ama aklımda almak var

250 lira mı ne trendyolda. Aldım. Çok da memnunum 😄 başka kullanan var mı ? Merak ettim. 1000 lira falan olanlar da vardı ama 250 liraya aldığım da işimi çok güzel gördü. 12.haftada bangır bangır duydum 😄 bir de normalde kutusundan kulaklıkta çıkıyor ama ben kutudan çıkan aux kablosunu evdeki ses bombasına bağlıyorum. Eşimle birlikte dinliyoruz 😄 günlük 1 dk kadar. Belgeleri falan da varmış zararı olmadığına dair. Gene kendiniz de araştırabilirsiniz ❤️ benim gibi panik olup acaba yaşıyor mu diyen annelere, seyahatlere çıkıp acaba mı diye düşünen annelere fikir olsun 💙
Merhaba bende almak istiyorum nereden aldınız acaba

Hangi marka bana da atar mısınız 🥰

X