FETAL DNA YARDIMMMM!!!

Quinnn

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
355
578
36
Kızlar herkese merhabalar 🥰 fetal dna /nipt ile ilgili firmalar araştırıyorum, deneyimi olanların yardımına ihtiyacım var.. 😊 Kaçıncı haftadan itibaren yaptırmak uygun ve hangi firmaları (yerli - yabancı) tavsiye edersiniz ya da etmezsiniz? Bu konuda fikirlerinize açığım 🥰

Ben İstanbul'da genoksa yaptırdım 5 günde çıktı sonucum iki gebeligimdede onlara yaptırdım sorun yasamadim

Memnun kaldınız mı peki, bir de hangi şehirde yaptırdınız?
Vanda yaptırdım, evet memnun kaldım. Doktorumun tavsiyesi ile yaptırdım. İkili dörtlü testlerin tahmini sonuçları ile morel bozma durumları olmadın diye genoks firmasına yaptırdım

Kızlar herkese merhabalar 🥰 fetal dna /nipt ile ilgili firmalar araştırıyorum, deneyimi olanların yardımına ihtiyacım var.. 😊 Kaçıncı haftadan itibaren yaptırmak uygun ve hangi firmaları (yerli - yabancı) tavsiye edersiniz ya da etmezsiniz? Bu konuda fikirlerinize açığım 🥰
Genoks firmasına yaptirdim ben

Ben de BİTLİS /Tatvan'a yaşıyorum, araştırmaya başladım ufaktan. Van bana yakın, en kötü ihtimalle orda yaptırırım ben de. Teşekkür ederim 🥰

Vanda yaptırdım, evet memnun kaldım. Doktorumun tavsiyesi ile yaptırdım. İkili dörtlü testlerin tahmini sonuçları ile morel bozma durumları olmadın diye genoks firmasına yaptırdım

Genoks firmasına yaptirdim ben
[/QUOTE

Ben de BİTLİS / Tatvan'a yaşıyorum, araştırmaya başladım yeni yeni. Burası küçük bir yer olduğu için her imkana kolay erişilmiyor. En kötü ihtimalle Van'a geçer orada yaptırırım ben de. Peki ne kadar ödediniz kızlar? Yakın zamanda mı yaptırdınız acaba?

Riskli bir durum mu var da bu testi yaptırmak istiyorsunuz?

Testin nasıl yapıldığını araştırdınız mı?

Riskli bir durum mu var da bu testi yaptırmak istiyorsunuz?

Testin nasıl yapıldığını araştırdınız mı?
37 yaşındayım ben daha önce bir düşüğüm bir de boş gebeliğim oldu, 35 yaş üstü riskli gebelik olarak geçiyor.
Bu tahlili kan alarak yapıyorlar, anne ve bebeğin kanını ayrıştırarak bebekteki genetik yapıyı analız ediyorlar.

Ben de BİTLİS /Tatvan'a yaşıyorum, araştırmaya başladım ufaktan. Van bana yakın, en kötü ihtimalle orda yaptırırım ben de. Teşekkür ederim

Özel hastaneye gidiyordum, ordaki hemşire kanımı aldı, sonra ankaraya gönderdiler. Doğu anadolu bölgesi yetkili kişi ile irtibata geçmiştim. Sitesine girip irtibat kurabilirsiniz. Belki tatvanda da ilgilenen bi hastane vardır

Merhaba intergen e yaptırdım. 12 hafta 4 günlüktü. 23 Temmuz kan vermiştim. Dün yani 1 Ağustos sonuçlar çıktı. Temiz 🙏Doktorumuzun tavsiyesi sadece en düşük paneli yaptırın oldu. Biz de en düşük paneli yaptırdık. Fetal dan yapan firmaların listesini vermişti . Kendiniz başka araştırın veya buradan seçin demişti. Hem liste hem de diğer bulabildiğiz firmalarını internette iyice araştırıp 3 firmaya düşürdük. Sonra tekrar daha detaylı araştırma yapıp intergen de karar kıldık.
Gebeliğin 10. Cu haftasından yapılabilir yazıyor broşürde. Biz ikili test zamanı yaptırma istedik ve 12.ci haftada yaptırdık.

X