Ferrum damla

hepsini birden veriyoruz canım ben sabahları aç karnına veriyorum a.s.

canim ya bıngildak en az 18 ayinda tamamen kapanıyor..seninki neden bukadar erken kapanmiş.cok cabuk degilmi ya?doktor iyi muayene edebildimi acaba biraz tuhaf geldide bana:uhm:

Ya kızlar yenı konu nereden baŞlatıyoruz bılgısı olan yazarsa sevınırım sÜper bı konum var duydunuzmu bılmıyorum emzırme ÖdeneĞı devlet emzıren annelere asgarı Ücretın 3 te 1ını verıyormuŞ araŞtırıyorum Şuan bılen arkadaŞlar varsa paylaŞsın lÜtfen

canim yeni konu anasayfanin sol üst kısminda yeni konu açdiyebi yer var ordan cçiyosun..ama ben buna bayıldim nerden duydun canim..merak ettim valla:uhm:

canim saol paylaştigin iyi oldu..ama bu eşimin vizite kagidiylami oluyor..yani ben çalişmadigim için orasini anlamadim

eşinin sigorta güvencesinden sen yararlanıyorsan sorun yok yalnız eşin kamu görevlisi ise yani memursa vermiyor diye okudum bazı sitelerde
gerekli olan evraklar vizite kağıdı doğum belgesi ile işyerinin bulunduğu sosyal güvenlik kurumuna başvurup alınabiliyormuş

ferrumu daha 3 gün oldu vermeyeli başlayalı (daha önce kabul etmiyordu) kızım ferrum yüzünden ishal oldu neşesinden bişey kaybetmedi onu etkilemedi ama acayip derecede pişik oldu kızım 9 aylık ferrumu verene kadar pişik hiç olmamıştı ferrum başladıktan sonra pişik oldu yavrumun poposu 1gün içinde kevgire döndü çok canını yaktı o yüzden kestim vermicem ben...

evet canim yapabilir..bide kakasi kara bişekil alıyor ferrumdan dolayı..peki canim kızına kan testi yaptirdinmi.9.aya kadar çoktan yapmalari gerek.kansiz degilse ferrumu zaten kullanmiyosun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…