Femera

Bugün muayene oldum 3 tane vardı 17 mm 18 mm öbürü de 10 olması gerekiyor gayet güzel dedi doktorum çatlatma iğnesi oldum işte bir gün sonra iğneyi vurundugum saatte ilişkiye girin dedi sonra 2 gün daha saati önemli değil üst üste ilişkiye girin dedi sonra gün aşırıya cevir dedi bakalım inşallah bu ay güzel haberler alırız
Ay anlamadım bu mu yanlış oldu 😅

Evet bu yanlış diğeri doğru canım sağ 18mm sol 20mm
Canım bende gittim doktora iki yumurtam var sol yumurtam 22 mm olmuş diğeri için bişey demedi sol daha güzel olgunlaşmış dedi. Sol tüpüm yok diye sıkıntı olur mu dedim. Eğer iki tüpün olsaydı gebelik oranın %85 ti tek tüpün var diye %75 öyle yarı yarıya düşünme dedi. Rahim kalınlığı çok iyi 8 mm o da dedi. İnşallah hayırlı haberlerini alırız dedi. Eğer bu ay olmazsa napıcaz dedim. O zaman sadece yumurta takibi yapıcaz dedi ilacın etkisi 45 gün sürüyo dedi. 3 gün beraberlik olsun dedi. Baya umut oldu bakalım hayırlısı olsun inşallah :)

Hadi inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum 😘
Canım bende gittim doktora iki yumurtam var sol yumurtam 22 mm olmuş diğeri için bişey demedi sol daha güzel olgunlaşmış dedi. Sol tüpüm yok diye sıkıntı olur mu dedim. Eğer iki tüpün olsaydı gebelik oranın %85 ti tek tüpün var diye %75 öyle yarı yarıya düşünme dedi. Rahim kalınlığı çok iyi 8 mm o da dedi. İnşallah hayırlı haberlerini alırız dedi. Eğer bu ay olmazsa napıcaz dedim. O zaman sadece yumurta takibi yapıcaz dedi ilacın etkisi 45 gün sürüyo dedi. 3 gün beraberlik olsun dedi. Baya umut oldu bakalım hayırlısı olsun inşallah :)

Merhaba arkadaşlar bir senelik evliyim ve bir senedir cocuk sahibi olmayı istiyoruz doktora gittim rahim filmi çekti sol tüpte yapışıklık olduğunu söyledi adetin 3.günü hormon testi yaptı onda bi sıkıntı olmadığını söyledi ve famera adında bi ilaç verdi 1 hafta sonra kontrole gelmemi söyledi acaba böyle bi durum yaşayıpta gebe kalan varmi
Ben 🙋‍♀️ yapisiklik yoktu ama pcos yani yumurtlama rahatsizligim vardi 1 yil normal denedik nasip olmadi famerayla 2. Ayimda gebelik olustu cok sukur 🙏

Ne güzel canım benim umarım bende de bi etkisi olur dün çatlatma iğnesi oldum bakalım inşallah güzel haberler verebilirim
Insallah canim ilk ayinsa olmazsa da cok uzulme bu ilacin etkisi 2. Aydan sobra daha etkili diye biliyorum dr oyle demisti bana da

Hadi inşallah birlikte sevinelim sende haber ver mutlaka😘
Sanırım bu ay olmıcak M MatMazel03 😅 sadece doktora gittiğim günü değerlendirebildim. Dün sabahtan akşama kadar ağrıdı hatta çatladı demek daha doğru. Dayanamadım parol içtim ve uyudum sanah işe gitmek için kalktım. Bugünü değerlendiricem ama pek umudum yok 😣

Sanırım bu ay olmıcak M MatMazel03 😅 sadece doktora gittiğim günü değerlendirebildim. Dün sabahtan akşama kadar ağrıdı hatta çatladı demek daha doğru. Dayanamadım parol içtim ve uyudum sanah işe gitmek için kalktım. Bugünü değerlendiricem ama pek umudum yok 😣
Bence bırakma devam etmelisin bir ay bir aydır benim o kadar agrım olmadi sadece doktorun dediği saati değerlendirdikten 1 2 saat sonra ağrı başladı

X