Femera+Ovitrella çatlatma iğnesi

sultan28

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2022
9
4
26
Merhaba ben femara kullnadiktan sonra ovitrella yaptırdım bugün 9. Günüm dün dayanamayıp test yaptım ve çizgi çok net cıktı sizce varmıdır bebek birde bugün başlayab kasık ağrım var normalde adetime 12 gün kala göğuslerim çok şişerdi ve dokunamazdim şuan gögüslerim hiç hassasiyet acı yok

iğne etkisi. 9.günde beta o kadar yükselmez maalesef. 5gün daha beklemeniz lazım kesin sonuç için

Anladım tesekkür ederim 5 gün sonunda tam belli olurmu 7 gün var regl olmama
genelde belli olur ama net sonuç 16.güne kadar uzayabiliyo maalesef :)) bence şimdiden stres yapma. ben sürekli taktım araştırdım her sabah test yaptım ama negatif.. üstünden 5gün gecikince gene bi umutlandım bi ara gene araştırmalar kafaya takmalar derken bu sabah adet oldum :) ne kadar takıp üstüne düşersen gerçekten olmuyo şaka gibi

Siz kaç kere vuruldunuz ben ilk denemem bakalım

Bende ovitrelle sipars verdm bekliyorum eczaneye gelmesini ilk deneme hadi bakalm ama tekk yumurta

Bugün progesteron testi verdim değer 26 küsür cıktı doktorum ovulasyon olmuş inşaallah hamilelik vardır bir kaç gün sonra test yap dedi
ben iğnenin 11.günü vermiştim 8 çıkmıştı. sancımda olunca çatlamadı kiste dönüştü dedim ama kontrolde baktı çatlamış çünkü görünmüyo dedi bende anlamadım 18.günü adet oldum zaten karışık bişeyler oldu anlamadım

bende ilk vuruldum tutmadı. bu ay 2.denencek
Bugün progesteron testi verdim değer 26 küsür cıktı doktorum ovulasyon olmuş inşaallah hamilelik vardır bir kaç gün sonra test yap
Hayırlısı olsun insallh rabbim yüzümüzü güldürür

Benimde 2 tane vardı bakalım insaalah ikimzkide tutat
İnşallah bendede 2 ama biri 9 digeri 25 dün igne oldum bakalm benm ilk igne umarim olur bu sefer ben cok tuhaf ama regl duzenli ama meger yunurtlamam benim adetten 10 gün önce oluyormuş cok şaşkınım

İnşallah bendede 2 ama biri 9 digeri 25 dün igne oldum bakalm benm ilk igne umarim olur bu sefer ben cok tuhaf ama regl duzenli ama meger yunurtlamam benim adetten 10 gün önce oluyormuş cok şaşkınım
Bende de biri 18 mm biri 17 mm di yumurtlamadan 5 gün önce sonra iğne oldun bakalım 3 gün var adetime progesteron testi yaptirdim doktorum ovulasyon olmuş dedi insallh tutmuştur

Bende de biri 18 mm biri 17 mm di yumurtlamadan 5 gün önce sonra iğne oldun bakalım 3 gün var adetime progesteron testi yaptirdim doktorum ovulasyon olmuş dedi insallh tutmuştur
İnşallah tutar bu ay igneylede cok hamile kalan göremedim bütün forumu tariyorum :)))

Merhaba ben adetimin 3 günü femera kullanmaya başladım 5 gun sabah akşam ictim yumurtlarım 1 tane solda 15 mm 2 tane sağda 16 ve 17 mm büyüdü sonra catlatma ignesi verdi dr onu vuruldum bugün 9. Günüm dr 14gün sonra gel dedi ben dayanamdim 7. Gün tes yaptım oda pozitif cıktı iğnenin etkisi olabilri dedim ama belim sırtım çok ağırdı sadece iki gündür kaşık ağrım var ama hafif hamilemiyim degilmiyim aynı belirtileri yaşayın varmi yapabilrimisniz buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…