Femera ile ilk ayda gebe kalan var mı

selvi _bdr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
429
99
26
Merhaba. Bugün doktorum femera ilaç verdi sabah 7 de akşam 7 de kullanmam lazımmış cuma günü kontrole gideceğim. Sonrasında ilaç hazırlayacakmış karnıma enjekte edilecekmiş. Aramızda kullanan var mı acaba

Canım merhaba benimde ilkkez bu ay femara başladılar adetin 3 gunu günde 2 5 gün kullan dedi 12 gel dedi gittim doktorum yoktu bask a doktora baktirdim 3 yumurtam varmus solda en buyugu 12 mm yani daha küçük o doktor 3 gün sonra kendi doktoruma git ozaman buyur dedi rahim kalinligisa iyi dedi benim yarın 2 gün gitmeyi düşünüyorum bazen bir anda büyüyebiliyor umarım gereken olgunluğa erişir.

Femarayla yumurtalarınız büyüdükten sonra karnınızdan ovitrelle çatlama ignesi yaparlar

Peki kaç gün sonra ilişki öneriliyor
Söyle önce size femarayi verir onu içtikten sonra kontrole gidiyorsunuz yumurtalarıniz gereken olgunluğa eriştikten sonra size catlatma ignesi yapılıyor ve 36 saat içinde iliski öneriyor yani iğneyle yumurtabiz 36 saat icinde catlayacak demek sizde igneden sonra gun sperm sorunu yoksa 3 gün üst üste varsada gün aşırı ilişkiye girerseniz şansınız artar. Onu zaten doktorunuz söyler size göbekten iğne yaptığında bilgilendirir sizi merak etmeyin

İnşallah güzel haberler alırım artık.Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…