Femera ile gebelik planlayan?

Merhaba kizlar pcos olduğumu öğrendim geçen ay ve klomen kullandım gelişme olmadı bu ay femerayayumurta geliştirici ilaca basladik adetim dun bitti beş gündür femara ilacını kullandım doktor bugün şuan gelişme yok devam kullanmaya dedi beş gün daha kullanicam sizce büyüyecekmi benim durumda olan veya bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı umut olur musunuz bana çok ihtiyacım var anne olmak istiyorum inşallah bana ve tüm isteyenlere Rabbim nasip etsin 🙏🏻☺️
Merhaba ben femara kullandığım ay hamile kaldım yıllardır ikinci çocuğum olmuyor du femara kullandığım ay en fazla üç kez ilişkiye girdik şans eseri oda tuttu ama en önemlisi su ki kafanda bitirmen lazım ben o ay tatile gitmeyi planaladim kafamda bitirmiştim bebek olayını adetim gecikti bu arada bende pcosum eczaneye gittim tarlusal almaya e dedim bı tane de test yapayım bı baktım bebek var 🤣😍😍🤲 inşallah seninde tutar 🤲🤲 bu da benim bebeğim hatta şuan 11+5 günlük oldu 🤲

Eklentiler

• IMG_20230704_131842.jpg
    IMG_20230704_131842.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba kizlar pcos olduğumu öğrendim geçen ay ve klomen kullandım gelişme olmadı bu ay femerayayumurta geliştirici ilaca basladik adetim dun bitti beş gündür femara ilacını kullandım doktor bugün şuan gelişme yok devam kullanmaya dedi beş gün daha kullanicam sizce büyüyecekmi benim durumda olan veya bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı umut olur musunuz bana çok ihtiyacım var anne olmak istiyorum inşallah bana ve tüm isteyenlere Rabbim nasip etsin 🙏🏻☺️
Merhaba bende hsg sonrası 3.ay da famera ile hamileyim. Bende pcos luyum. 3 ay kullandım 3.ay tutttu

Ben ilk oğluma femara ile kaldım şuan 3 yaşında ikinci için de adet günü gideceğim gene ona baslayacahiz

İlk deneme ilaç ile. Adetin 3. Günü ilaca başladım 5 gün kullandım. Adetin 12. Günüydü sanırım iğne vuruldum. İğneden önceki gün gece ,iğnenin 36. Saati ve 1 gün sonrasında ilişki oldu.
Canım femarayı her gün bir tane içtin değil mi? Yanında takviye başka vitamin aldın mı? Hayırlı olsun bu arada bebişin

Canım femarayı her gün bir tane içtin değil mi? Yanında takviye başka vitamin aldın mı? Hayırlı olsun bu arada bebişin
Merhaba, Allah razı olsun. Allahım sizlere de nasip etsin. Günde 1 adet femara. 2 adet inofolic combi. 1 adet insülin ilacı 500 mg aldım. İnsülin direncim yok ama pcos için doktorum yazdı

Çörek otlu bal karışımı yaptım . Adetin 2. Günü başlıyorsun . 12. Gününe kadar . İğne ile bile büyümeyen yumurtalar şu an büyüyor

Çörek otlu bal karışımı yaptım . Adetin 2. Günü başlıyorsun . 12. Gününe kadar . İğne ile bile büyümeyen yumurtalar şu an büyüyor
Canım benim adetim biteli bir hafta oldu şimdi yapsam olur mu

Canım benim adetim biteli bir hafta oldu şimdi yapsam olur mu
Hayır canım . Adetin 2 . Günü başlıyorsun . 12. Gününe kadar sabah akşam bir tatlı kaşığı bal bir çay kaşığı çörek otu . Benim ikinci yapışım şu an sağ da 3 sol da 3 yumurta 12 mm büyüyor. O kadar kilomdan kullandım femera büyümedi . İğneler yedim yok ya hiç büyümedi ya çok yumurta oluştu . Tüp bebek parası harcadım . Şu an femera ve çörek otlu bal ile büyüdü . İnşallah bu ay gebelik elde ederim

Hayır canım . Adetin 2 . Günü başlıyorsun . 12. Gününe kadar sabah akşam bir tatlı kaşığı bal bir çay kaşığı çörek otu . Benim ikinci yapışım şu an sağ da 3 sol da 3 yumurta 12 mm büyüyor. O kadar kilomdan kullandım femera büyümedi . İğneler yedim yok ya hiç büyümedi ya çok yumurta oluştu . Tüp bebek parası harcadım . Şu an femera ve çörek otlu bal ile büyüdü . İnşallah bu ay gebelik elde ederim
İnşallah canım ya çok sevindim bende anlam veremiyorum adetten on gün sonra bugün hem uzayan ip gibi akıntım oldu hemde lekelenmeler oluyor iki gündür

X