Femera ile gebelik planlayan?

ukteee1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2022
140
34
Merhaba kizlar pcos olduğumu öğrendim geçen ay ve klomen kullandım gelişme olmadı bu ay femerayayumurta geliştirici ilaca basladik adetim dun bitti beş gündür femara ilacını kullandım doktor bugün şuan gelişme yok devam kullanmaya dedi beş gün daha kullanicam sizce büyüyecekmi benim durumda olan veya bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı umut olur musunuz bana çok ihtiyacım var anne olmak istiyorum inşallah bana ve tüm isteyenlere Rabbim nasip etsin 🙏🏻☺️

Merhaba, pcos var bende de femara+ovitrelle ile hamileyim. Rabbim sizlere de nasip etsin inşallah🌸
Yaaa maşallah Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canimm ilk denemede mi ve kaçıncı günde gelişti canım merak ediyorum

Yaaa maşallah Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canimm ilk denemede mi ve kaçıncı günde gelişti canım merak ediyorum
İlk deneme ilaç ile. Adetin 3. Günü ilaca başladım 5 gün kullandım. Adetin 12. Günüydü sanırım iğne vuruldum. İğneden önceki gün gece ,iğnenin 36. Saati ve 1 gün sonrasında ilişki oldu.

İlk deneme ilaç ile. Adetin 3. Günü ilaca başladım 5 gün kullandım. Adetin 12. Günüydü sanırım iğne vuruldum. İğneden önceki gün gece ,iğnenin 36. Saati ve 1 gün sonrasında ilişki oldu.
🌸 Rabbimin mucizesi maşallah

Merhaba kizlar pcos olduğumu öğrendim geçen ay ve klomen kullandım gelişme olmadı bu ay femerayayumurta geliştirici ilaca basladik adetim dun bitti beş gündür femara ilacını kullandım doktor bugün şuan gelişme yok devam kullanmaya dedi beş gün daha kullanicam sizce büyüyecekmi benim durumda olan veya bu durumu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı umut olur musunuz bana çok ihtiyacım var anne olmak istiyorum inşallah bana ve tüm isteyenlere Rabbim nasip etsin 🙏🏻☺️
Geçen ay famera+ ovitrelle oldum tutmadı bu ay sadece famera kullandım beklemedeyim 🙏🏻

Kaçıncı günde gelişti canım
12. Günde 22mm oldu ovülasyonla takip ettim koyuluğu yakaladığım gibi doktora kostum bugün çatlar ilişki olsun dedi aynı günün akşamı tekrar ovulasyon yaptım ultra pik yakaladım , geceye doğru tekrar yaptım çatlamıştı 🙏🏻 bunlar da testlerim

Eklentiler

• IMG20230712170902.jpg
    IMG20230712170902.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG20230712203653.jpg
    IMG20230712203653.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 62
Yaa hadi inşallah hayırlı haberler olsun çok sevindim belki sana tutunuyordur bebiş 🌸♥️

X