Femera ile gebe kalan

selvi _bdr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
429
99
26
Dün akşamdan itibaren kullanmaya başladım sabah saat 7 akşam saat 7 de kullanıyorum saati çok önemliymiş femera yı cuma günü kontrole gideceğim. Benim gibi bu ilacı kullanıp gene kalan var mı ilk ayda gebelik oluyor mu hemen

ben kullandığım ay çok güzel yumurtalarım oluştu ama maalesef gebelik oluşmadı. sonraki ay kendiliğinden oldu gebelik. bence ilaçların etkisi vardı öyle inanıyorum

ben de sabah aksam saat 8de tok karnına aldım hep. ekstra olarak doktorumun verdiği multivitamini kullandım yine sabah aksam seklinde. reglim 9 gün sürmüstü. regl bittikten 4 gün sonra kontrole gittiğimde 5 tane yumurtam vardı. aynı gün çatlatma iğnesi vurduk. ama dediğim gibi ilaç elinden gelen en iyi şekilde üzerine düseni yaptığı halde gebelik oluşmadı maalesef ama sükür kist vs de oluşmadı. yani çatlatma iğnesi de üzerine düseni yaptı ben iğnenin 19.günü regl olmustum.

Anladım. Teşekkür ederim bakalım cuma günü kontrole gideceğim eşimle hafta sonu şehir dışına çıkacağım galiba kontrol altında kalmam lazım ama doktorum cuma gelde bakalım dedi gerekirse cumartesi yola çıkmadan yine yumurtalarına bakarız dedi. Ya eşimin işi gereği hep şehir dışında görevde bir kızım var beş yaşında inanin hiç çaba göstermeden hamile kaldım. İkinci çocuğum olsun yeter dedim başımıza gelmeyen kalmadı 5 tane düşük yaptım meğersem tüplerim tıkanmış bir yıl önce ağır bir enfeksiyon geçirdim ve zona oldum büyük ihtimalle ondan tıkanmış. Eşim Eylül ayında yok 4 ay bakalım o gitmeden de gebe kalmak istiyorum ama çok yoruldum yıprandım. Tüp açma ameliyatı bile olurken yanımda değildi ailemden uzaktayım da çok zor günler yaşadım inşallah Rabbim kısa zamanda sevindirir bebek bekleyen herkesisizde gebesiniz güzel duanızı eksik etmeyin

çok gecmis olsun. zor seyler yasamışsınız. gebeliği kaybetmek, gebe kalamamaktan daha yorucu ve yıpratıcı bir süreç. umarım en yakın zamanda güzel haberler alırsınız. yasadığınız tüm zorlukların mükafatını alırsınız insallah

Amin inşallah teşekkür ederim Rabbim kimseyi umutsuz bırakmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…