Femarayla hamile kalamayıp iğneyle hamile kalanlar

turuncu agac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
2.055
883
27
Kızlar merhaba lütfen cevap verir misiniz bilgisi olan varsa ihtiyacım var çünkü.
8 ay önce hsg ve histeroskopi sonrası hamile kaldım fostimon iğneyle 2 aylıkken kaybettim şimdi 3 aydır femara deniyorum hiçbir şey yok yumurta büyüyor çatlıyor döllenmiyor böyle olupta gonalf ya da fostimonla hamile kalanlar var mı bana umut olur musunuz 🙏🏻

Kızlar merhaba lütfen cevap verir misiniz bilgisi olan varsa ihtiyacım var çünkü.
8 ay önce hsg ve histeroskopi sonrası hamile kaldım fostimon iğneyle 2 aylıkken kaybettim şimdi 3 aydır femara deniyorum hiçbir şey yok yumurta büyüyor çatlıyor döllenmiyor böyle olupta gonalf ya da fostimonla hamile kalanlar var mı bana umut olur musunuz 🙏🏻
Merabalar femera değil ama klomen vesilesi ile bebeğimi kucağıma aldım 3.denememde inşallah sizde en kısa zamanda kavuşursunuz 💐

Merhaba canım bende 1yıldır bebek istiyorum pcos um ve doktorum bu ay femaraya başlattı 5gün kullanıp kontrole gel dedi 2.gündeyim bakalım inşallah olur bu ay🤲

Korkuyorum 😥rahim filmi de istedi aslında ama henüz çektirmedim sadece yumurtalıklarım biraz yavaş çalışıyormuş

Evet haklısın cumartesi günü kontrolüm var umarım yumurtalarım birazcık büyümüştür heyecanlıyım yaa

X