Femara ve ovulasyon testi

Umarım beklemedeyim 6 gün geçti çatlamanın ğzerinden 🙏🏻
Hadi hayırlısı olsun kuzum güzel haberlerle geldi yumurtlamanın üzerinden 17. Gün test yap garanti oluyor haberin olsun 2 kimyalsalım var o yüzden erken yapma derim inan bana insan çok üzülüyor 🥺

Hadi hayırlısı olsun kuzum güzel haberlerle geldi yumurtlamanın üzerinden 17. Gün test yap garanti oluyor haberin olsun 2 kimyalsalım var o yüzden erken yapma derim inan bana insan çok üzülüyor 🥺
Aminn hayırlısıyla inşallah hepimiz hamiş olalım dediğin gibi 17. Gün yapacağım testi ve öyle hemen doktora gitmeyeceğim benimde 6 haftalıkken kürtaj oldum düşük sebebiyle tekrar aynı şeyler olmasın diye evde kaset test yapıp bir hafta sonra falan gitmeyi düşünüyorum doktora :KK200:

Aminn hayırlısıyla inşallah hepimiz hamiş olalım dediğin gibi 17. Gün yapacağım testi ve öyle hemen doktora gitmeyeceğim benimde 6 haftalıkken kürtaj oldum düşük sebebiyle tekrar aynı şeyler olmasın diye evde kaset test yapıp bir hafta sonra falan gitmeyi düşünüyorum doktora :KK200:
Aynen canım en güzelini yaparsın amin inşallah rabbim herkese nasip etsin annelik duygusunu ✨

Fatmanur hançer çaça bower hospital memnundum ama değiştirmeyi düşünüyorum sizde mi diyarbakırdasınız özel hangi doktorları tavsiye edersiniz
Evet bende diyarbakırdayım. Ben fakültenin özel doktoruna gidiyorum. Elif ağaçayak. Çok ilgili biri çok memnunum

Hamile misin canım merak ettim baya oldu ama 🥲💫

Hamile misin canım merak ettim baya oldu ama 🥲💫
Kuzum anneannem vefat etti köydeyiz henüz şehre inemedik yarın gidicez salı günü kan testi yapacağım allahın izniyle inşallah vardır sadece kahverengi akıntı oldu dün ve dünden önce biraz başka bir belirtim yok veya üzüntüden hissedemedim🥺rabbim hayırlısını versin kuzum🤲🏻🤍

Kuzum anneannem vefat etti köydeyiz henüz şehre inemedik yarın gidicez salı günü kan testi yapacağım allahın izniyle inşallah vardır sadece kahverengi akıntı oldu dün ve dünden önce biraz başka bir belirtim yok veya üzüntüden hissedemedim🥺rabbim hayırlısını versin kuzum🤲🏻🤍
Başınız sağolsun kuzm Rabbim mekanını cennet etsin üzüldüm 🥺😔 umarım yerleşme kanamasıdır haberdar et kuzum merak ederim 🥺

Başınız sağolsun kuzm Rabbim mekanını cennet etsin üzüldüm 🥺😔 umarım yerleşme kanamasıdır haberdar et kuzum merak ederim 🥺
Allah razı olsun kuzum haber ederim inşallah sağolasın sende durumlar nasıl çok iyi birisin görüyorum mesajlarını bazı konularda rabbim hayırlısıyla kucağımızı boş bırakmasın🤲🏻❤️

Allah razı olsun kuzum haber ederim inşallah sağolasın sende durumlar nasıl çok iyi birisin görüyorum mesajlarını bazı konularda rabbim hayırlısıyla kucağımızı boş bırakmasın🤲🏻❤️
Ah kuzum benim Allah razı olsun güzel düşüncen için senin güzel görüşün arkadaşım 🎈🌼 bende bat 24 💫4 gün önce 2 gün üst üste yumurtlama gördüm bende şok oldum başıma gelmeyen bişi idi hemde pikli 🤗❣️ bakalım değerlendirdim kuzum ✨🥲Rabbim hayırlısını versin bekliyoruz sabırsızla Rabbim bu yolda çabalayan isteyen herkese nasip etsin tek duam bu anne olmayanlara benim gibi 😔🥺🌸🤲🏻

Sende mesajların kadar kalbinin güzel olduğuna inanıyorum kuzum samimisin Allah razı olsun duaların içinnn çok Aminnnn🤲🏻🌸💫

Merhaba ben doktor kontrolünde aldım polikistik over hastasıyım durumla ilgili bilgi almak için gittim doktorum muayene etti ilacı kullanıp tekrar muayene etti yumurta gelişimini görünce bir daha gelme 6 ay adetin 3. günü kullanmaya başla günün geçtiğinde test yap hamile değilsen gel dedi 3. ay hamileydim
Nasıl yanı 6 ay boyunca adetinin 3.günü mü içtin sadece yoksa 6 ay boyunca adetinin 3. Günü başlayıp bes gün sabah akşam mı içtin anlatır mısın lütfen bendede var aşıalamdan yeni çıktım 15. Günüm negatif bende femara kullancam nasıl kullandığını bana tek tek anlatır mısın

X