femara+ovitrelle yardım lütfen.

Nddnsn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
272
197
31
Kızlar merhaba, ilk defa femara+ovitrelle yaptırdım. 15 nisanda adet oldum Adetimin 10. Günü 24 Nisanda 2 tane yumurta büyümüştü ovitrelle yapıldı. Daha sonra kontrolde yumurtalar çatlamıştı. Adetlerim düzenlidir. 12. Gün kanda test yaptırdım negatif çıktı o yüzden adet beklemekten başka umudum kalmadı. Normal adet tarihim 14 mayıs ama erken yumurtlama olduğu için adet tarihi öne mi çekildi? Ovitrelle yaptıranlar bilgi verebilir mi? İğneden sonra bugün 15. Günüm.

Ben çatlatma iğnesini vurulduktan 13. Gününde regl olmuştum. Bana reglimin 12. Gününde iğne yapıldı. Normal günümden 2 gün erken oldum. 14 16. Günler regl bekleniyor aslında.

Ben çatlatma iğnesini vurulduktan 13. Gününde regl olmuştum. Bana reglimin 12. Gününde iğne yapıldı. Normal günümden 2 gün erken oldum. 14 16. Günler regl bekleniyor aslında.

Benimde baya erken oldu işte. Normalde 14. Gün falan yumurtlarım normal adet tarihimde de maşallah hiç şaşmaz olurum mutlaka.
Bugün olmazsam yarın bir umut yani. Yarını bekleyeyim bari 🙂
Millet olmamayı bekler ben negatif gördükten sonra tam tersi oldum 😁

Canım merhaba varmı bir gelişme acaba 🙏🏼

16. Gün tam beklenen tarihte adet oldum canım. Ben 36 saat kuramına falan uymamıştım. Kafama göre gün aşırı yapmıştım ama iğne yaparken, olmaması normal iğne yaptık kesin olacak diye bekleme olmayadabilir üzülüp moral de bozma demişti doktorum o yüzden kesin gözüyle bakmadım.
Bugün 2. Defa oldum iğne mutlaka 36 saat sonra ilişki dedi doktorum. Bu defa gecenin bir yarısı uyanıp 36. Saati değerlendireceğim bakalım nasip. :halay:

16. Gün tam beklenen tarihte adet oldum canım. Ben 36 saat kuramına falan uymamıştım. Kafama göre gün aşırı yapmıştım ama iğne yaparken, olmaması normal iğne yaptık kesin olacak diye bekleme olmayadabilir üzülüp moral de bozma demişti doktorum o yüzden kesin gözüyle bakmadım.
Bugün 2. Defa oldum iğne mutlaka 36 saat sonra ilişki dedi doktorum. Bu defa gecenin bir yarısı uyanıp 36. Saati değerlendireceğim bakalım nasip. :halay:
Hadi bakalım hayırlısı inşallah 🙏🏼😬 evet bu iğne olayı öyle zamanlama önemli ama başka faktörler de etkiliyor yani nasip 🙏🏼

X