Femara kullananlar bakabilir mi ?

Kızlar merhaba hsg sonrası dr. Femaraya baslamami söyledi normalde yumurtlamada bir problem yok ama destek amaçlı galiba pcos pco da değilim. 5 gün kullan 10. Gün gel catlama durumuna bakacağız dedi o an aklima gelmedi de yeni düşündüm. Şuan femaranin 5. Günündeyim. Normalde döngüm 22 23 gün yumurtlama günüm çoğunlukla 9 10 günlerde oluyor. Ben kontrole 10. Gün gidersem yumurtlamayı kaçırır miyim acaba ya herhangi bir problem olur mu fikri olan var mi ?
Kaçırmazsın canım cunku bende aynı senın gibi beş gun kullandım bel yün boş sonunda bugun kontrole gittim ve çatlama iğnesi oldüm yumurta gelişmiş yanı daha yeni

Gebe kaldiniz mi 🥰Elimizden geldiğince değerlendirmeye çalıştık ama bakalim kismet
Cumartesi çatlama iğnesi oldum canım bide ovulasyon testi takıbı yapıyorum oda resimdeki gibi dun yumurtlama oldu bugun çatlama olmuş görülüyo bakalım hayırlısı çarşambaya kadar degerlendırmeye devam🫢😂
aa341ff2-8be1-40c9-8362-43fdb10469c2.jpeg

Kızlar bende 12 Haziranda iğne oldum hiç koyu çizgi görmedim ilaç bende etki göstermedi mi acaba diyorum Bir gün Yok birgün çizgi çıkıyor aynı saatte yaptım sonra 3 testi

Eklentiler

• IMG_20230619_112517.jpg
    IMG_20230619_112517.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 33
Cumartesi çatlama iğnesi oldum canım bide ovulasyon testi takıbı yapıyorum oda resimdeki gibi dun yumurtlama oldu bugun çatlama olmuş görülüyo bakalım hayırlısı çarşambaya kadar degerlendırmeye devam🫢😂Eki Görüntüle 3263148
iğneden kaynaklı ovülasyon ve hgc pozitif çıkar çatlatma için erken daha ilaç etkisini kaybetmedi

iğneden kaynaklı ovülasyon ve hgc pozitif çıkar çatlatma için erken daha ilaç etkisini kaybetmedi
Yok iğne kaynaklı degıl 9. Gün yazan ılk testi iğne olmadan yapmıştım ıkıncıyı iğne olunca yaptım zaten doktorun ultrason kontrolun de de gelişmiş yumurtalararım görülüyodu yanı testın pik vermesi yumurta gelıstıgı için

Yok iğne kaynaklı degıl 9. Gün yazan ılk testi iğne olmadan yapmıştım ıkıncıyı iğne olunca yaptım zaten doktorun ultrason kontrolun de de gelişmiş yumurtalararım görülüyodu yanı testın pik vermesi yumurta gelıstıgı için
Gelişmiş yumurta olmasa doktor iğne yapmazlar canım zaten o yüzden pik olmuş evet ama diğer testin iğneden kaynaklı pik görünüyor ben çatlama göremedim testinde

Kızlar merhaba hsg sonrası dr. Femaraya baslamami söyledi normalde yumurtlamada bir problem yok ama destek amaçlı galiba pcos pco da değilim. 5 gün kullan 10. Gün gel catlama durumuna bakacağız dedi o an aklima gelmedi de yeni düşündüm. Şuan femaranin 5. Günündeyim. Normalde döngüm 22 23 gün yumurtlama günüm çoğunlukla 9 10 günlerde oluyor. Ben kontrole 10. Gün gidersem yumurtlamayı kaçırır miyim acaba ya herhangi bir problem olur mu fikri olan var mi ?
Canım gün de bir mi iki mi kullandın? Bir adetin 5. Günü mü başladın?

X