Femara+çatlatma iğnesi yardıma ihtiyacım var

kadinlarinisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2023
36
2
Kizlar merhaba. Benimde igneden itibaren 9. Günüm. 7 ve8. Gunde ovulasyon pikti. Bugün 9. Günde meraktan erken gebelik testi yaptim negatifti. İğnenin etkisi bu kadar cabuk gecer mi? Pozitif olma ihtimali var mi bundan sonra

Bende 5 şubatta iğne oldum hatta bu 4. Ignem hiç erken test yapmadim aşırı stres yaratıyor. 12. Gun negatif olup sonra pozitif olan var 16 gun pozitif gören var. 10. Gün öğrenen var. Kesin ve net sonuç 14. Günü beklemek ben hep 14. Hun test yaptım 2 pozitif 1 negatif gördüm 4. Beklıyorum
Ayrıca iğneden sonra ovulasyon testleri gecersiz canım onlara aldanma içindeki lh hcg testleri pozitif gösteriyor.

Bende 5 şubatta iğne oldum hatta bu 4. Ignem hiç erken test yapmadim aşırı stres yaratıyor. 12. Gun negatif olup sonra pozitif olan var 16 gun pozitif gören var. 10. Gün öğrenen var. Kesin ve net sonuç 14. Günü beklemek ben hep 14. Hun test yaptım 2 pozitif 1 negatif gördüm 4. Beklıyorum
Ayrıca iğneden sonra ovulasyon testleri gecersiz canım onlara aldanma içindeki lh hcg testleri pozitif gösteriyor.
O zaman biraz daha bekliyim cevap verdigin icin teşekkür ederim 🤗

O zaman biraz daha bekliyim cevap verdigin icin teşekkür ederim 🤗
Kızlar yeniden merhaba. Bugün birdaha ovulasyon ve gebelik testi yaptım. Bugün tam 12. Gün igne gününü saymazsak. Gecen gün ovulasyon testi negatifti Bugün yeniden pozitif. Kaset gebelik testi ise negatif. Dün 11. Günde beta verdim. 2.95di
Yardimlarinizi ve düşüncelerinizi bekliyorum 🥺

Kızlar yeniden merhaba. Bugün birdaha ovulasyon ve gebelik testi yaptım. Bugün tam 12. Gün igne gününü saymazsak. Gecen gün ovulasyon testi negatifti Bugün yeniden pozitif. Kaset gebelik testi ise negatif. Dün 11. Günde beta verdim. 2.95di
Canım gebelik oluşmamış sanırım bidahaki ay çatlatma iğnesi olmadan incir havuç kürü yaparak destekle yumurtanı araş tıra bilir sin ibrahim Saraçoğlu diye prolaktin hormonun yüksek değilse öneririm

Canım gebelik oluşmamış sanırım bidahaki ay çatlatma iğnesi olmadan incir havuç kürü yaparak destekle yumurtanı araş tıra bilir sin ibrahim Saraçoğlu diye prolaktin hormonun yüksek değilse öneririm
Benim yumurtalarim büyüyor ama iğne ile çatlıyor. Esiminde sayi ve hizda sıkıntı var. Dediginizide deneyecegim 🥺

Ben 7. Günde pozitif gördüm beta 13.89 civarıydı yükselir inşalllah seninde

Bugün igne gününü saymazsak 16. Gün hala regly olmadim. Idrar testinde negatif baktım. Ama kasiklarimda ve belimde çok sancı var 🥺

X