Femara adetin 12 gunu 12 mm olanlar

sevgimaya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2022
70
9
37
Merhaba hanımlar bu konuda bana destek olursanız çok sevinirim. Ben adetin 3 gunu 5 gün boyunca günde 2 adet femara içtim ilk ilaç kullanırım ayrıca bugün adetimin 12 gunu kontrole gittim doktor en büyüğü solda 12 mm dedi geriden gelen 2 tabe daha varmış 3 gün sonra tekrar gel dedi sizce 3 gün sonra bub12 mm olan yumurta buyurmu başına böyle bisey gelen var mi boyut çok küçük geldi bana

Merhaba , merak etme büyür. Ben gecen ay yasadim benzer bi durumu 3 günde 6 mm falan büyümüştü. Olur da buyumezse zaten yeniden kontrole cagiriyor ilac kullan diyebiliyor dr.

Merhaba , merak etme büyür. Ben gecen ay yasadim benzer bi durumu 3 günde 6 mm falan büyümüştü. Olur da buyumezse zaten yeniden kontrole cagiriyor ilac kullan diyebiliyor dr.
Inşallah buyur cevap verdiğin için teşekkür ederim benim ilk tedavim bir buçuk yılı geçti olmadı bu ay tedaviye başladık oda yumurtam küçük kaldı

Inşallah buyur cevap verdiğin için teşekkür ederim benim ilk tedavim bir buçuk yılı geçti olmadı bu ay tedaviye başladık oda yumurtam küçük kaldı
Büyür canim merak etme femara etkili bir ilac. 18 de vuruyorlar igneyi onda sorun olmuyor. Büyümese bile ilaci bir iki gün daha kullan sonra bakalim diyor. O zamana büyüyor zaten. Endiselenme yani ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…