Femara 13.gün kan negatif

Piraye2612

Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2022
73
20
30
Merhaba. 13 kasımda femara sonrası ovitrelle iğne vuruldum. Dün 13.gün kan testi yaptım. 0,328 çıktı. Bence negatifin dibii. Ama bir mucize varmı sizlerden duymak istiyorum. 13. Gün negatif görüp sonrasında pozitif olan

Bir ihtimal yükselebilir tabi. Ama biraz düşük ihtimal gibi. Genellikle 13.gün yükselmeye başladıgı için bilemiyorum. Nasip

ben De femara kullanıyorum bu 2.ayım ve bu ay 22 ekim de ovitrella iğne oldum bugün 14. Günüm ama hala reglm olmadım bilgisi olanlar ben ilk defa iğne oldum

bugün iğne gününü saymazsak 13. günüm sabah yaptım negatif reglye 4 gün var kesin olmayacak bu ayda yok hiç kan vermedinm ama

bugün iğne gününü saymazsak 13. günüm sabah yaptım negatif reglye 4 gün var kesin olmayacak bu ayda yok hiç kan vermedinm ama
benim de bugün iğne gününü saymazsak 14. Günüm dün yaptım kaset test negatif yine olmadı sanırım regl de olmadım çok zor bekleyiş

12. Gün yaptım negatifti 14. Gün yaptım pozitifti ama iğnenin etkisi mi bilemiyorum emin değilim inşallah vardır diye umut ediyorum adetimede 3 gün var hayırlısı olsun inşallah bende çok istiyorum bebek

12. Gün yaptım negatifti 14. Gün yaptım pozitifti ama iğnenin etkisi mi bilemiyorum emin değilim inşallah vardır diye umut ediyorum adetimede 3 gün var hayırlısı olsun inşallah bende çok istiyorum bebek
Son durumunuz nedir şuan bende böyleyim 13. Günüm negatif belki yarın pozitif olur inşallah siz bebiş haberini almışsınızdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…