fazileti çok büyük bir dua " 1000 ihlas suresinde" buluşalım...

Güzel Kardeşlerim ;

Kandiliniz mübarek olsun,bu güzel günü hürmetine bana dualarıma vesile olduğunuz için Allah razı olsun hepinizden.

Rabbim sağlık,huzur,bereketli yaşam sunsun her birimize sevdiklerimize.

Benim Duam;

Rabbimden yeğenim Yağızıma şifa,eşimin yeğeni Senama Şifa dilerim isterim....

Bismillahirrahmanirrahim

Allah’ım! Nimetinin yok olmasından, verdiğin afiyetin (nimet ve sağlığın) bozulmasından, ansızın cezalandırmandan ve öfkene sebep olan her şeyden sana sığınırım.

Allah’ım! Kederden ve üzüntüden, acizlikten, tembellikten, cimrilikten, korkaklıktan, borç yükünden ve insanların kahrından sana sığınırım.

Allah’ım! Bedenime sağlık ver, gözüme sağlık ver, sağlığı benim varisim kıl (son nefesime kadar beni sağlıklı eyle). Halîm ve kerîm olan Allah’tan başka ilah yoktur. Ulu arşın sahibi Allah’ı noksan sıfatlardan tenzih ederim. Her türlü övgü âlemlerin Rabbi Allah’a mahsustur”

Allah’ım! Senden hidayet, takva, (sorumluluk bilinci) iffet ve (gönül) zenginliği isterim.

Allah’ım, beni bağışla, bana merhamet et, bana hidayet nasip eyle, bana âfiyet ve (hayırlı) rızık ver

Ey kalpleri hâlden hâle çeviren Allah’ım, kalbimi dinin üzere sabit kıl.

Ey Allah’ım! Senin rahmetini umuyorum, beni göz açıp kapayıncaya kadar (da olsa) nefsimle başbaşa bırakma. Halimi tümüyle düzelt, Senden başka ilâh yoktur.

Allah’ım, ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider, şifa ver. kifayı veren ancak sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Öyle bir şifa ver ki, hastalık nedir bırakmasın.

canım Rabbim dileklerini kabul etsin asucummm

ben bu hafta hastayım

ama dualarımdasın canımmm

bugun dualarınızda benıde unutmayın ne olur

bugünkü arkadaşlara 65/65 okudum ....
banada dua edemisin , şu sıralar bir dileğim var hayırlısı ile sonuçlanması için

etmez olurmuyum şimdi özelden mesaj grubu kurucam gerçek isimleri alıcam
siminizle dua edicem .
veysel karani zikri çekicem
Canım benim Allahım tüm sıkıntılarında yardımcın olsun .
Dua edeceğim sana da .

Benide hatırlayın dua ederken , Rabbim şifasını nasip etsin hastalıklarıma .
seni hiç unutmuyorumki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…