fazileti çok büyük bir dua " 1000 ihlas suresinde" buluşalım...

Okuyamamanız önemli değil...İçinden gelmeyen zaten okumasın ...Bakın benım de o kadar çok Dua okuyorum Ayet okuyorum ama bir Dua var onu okumak içimnden gelmıyor...olmuyor yani onu okuyalım şimdi dedıklerı an ben kayboluyorum...ama evde günah olmasın dışlamıs gıbı olmayım dıye bır kere okuyorum Başka Dua lar okurken...

Ama önemli olan madem içinizden gelmedı baktınız okuyamaycaksınız zamanında söylesenız...bu kadar zaman geçmeden önce...iyice birikmeden önce ..

Yanlış anlamayın nolur ama bence bundan sonra da okumayın bu listeye ...çünkü zoraki okuma olur bu ki içten gelmeyen bir Dua bize fayda etmez..

Hakkınızı Helal edin....darılmayın gücenmeyın...

FallenAngel C cansu_tr Sealand Kızlar
yeni bir topik açsanız Nasr süresi okusak topluca ? Yada Fetih,Vakıa , Yasin ,Meryem süreleri dönüşümlü okusak ? Katılanlar arasında paylaştırarak mesela iki üç günde bir herkese 4 yasin düşüyorsa herkes payına düşeni okusa...sonra öteki süreye geçsek
Allah rızası kazanmak ıcın..hem hepımızın Gönlündekı Dua lar için..Bebek isteyene Meryem Maddi sıkıntı çekene Vakıa Başka niyetlerı ıcın Yasin Fetih ..
Böyle bir topik vardı ilk geldıgımde ama sonra bıraktılar bitince...
yıne böyle bırsey yapsak hepımız ıcın cok ıyı olur ..ne dersiniz?

Nasr süresi de çok güzel bır Dua dır....
Fetih süresi okuyamanlar Nasr süresi okusunlar yazıyordu bir yerde....

SÜPER OLUR CANIM BENİM

FallenAngel abla sms attım ama belki görmedin. Ben cuma günü okudum. Şimdi mazeretli oldum. Yeni dua başlığı açacakmısın? Açacaksan hangisi olacak?

Biriktirip okurum diye icimden gelmesini bekledim.icimden gelince cok okuyabiliyorum.Ruh halimle alakali.Kusuruma bakmayin ama baktiniz
Zaten icimden gelmeyene katilmazdim ben artik.Sinir oldunuz ve pesinen dislayiverdiniz..Icimden gelende sorun olmuyor...Katilmam peki..Icimden gelen baska dua topiklerine katilirim..Bu ilk oldu boyle.
Munevvergul de depresyon geciriyor zaten.Okumussunuz ona da soyledigim halde ;belki faydasi olurAma siz sinir olduktan sonra ona da faydasi olmaz gibi..Kolay gelsin.

Kızlar bugun benım gunum galıba okuyan herkese cok tesekkur edıyrum duamı yazmak ıstedım :)

Allahım hayırlısıyla kucuk kardesım teogu kazansn buyuk kardesımde dını ıslam kıtabı kuran ıcınde Allah korkusu olan hayırlı bı kısmet bulsun anne babacıgım hayırlosıyla borclarından kurtulsun, esımle banada hayırlısıyla bır evlat nasıb edıver saglıkla huzurla buyutelım bu sevıncımızı eksıksız butun aıle bıreylerımızle paylasmayı nasıb edıver ayrıca amelıyat olacak ananemıze ve tum hastalarımızla bırlıkte şafi ısmınle sıflar verıver benım ıcın dua okuyan kardeslerımın de ıcınden gecen dualarını sen kabul edıver Allah 'ım namazlarımı ve tovbelerımı sureklı ve kabul eyle amın.... kızlar hepınıze tekrar tesekkur edıyrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…