Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bu yenge varya az......... değil fatmagülün tecazüve uğramadığını kastediyor nasıl biri bu yaa

ilk bölümden itibaren izliyorum çok üzüldüm fatmagüle ya. olaylar nasıl gelişecek acaba dizi tutacakmı merak ediyorum ve üzülerek yaşlı gözlerle takip ediyorum ...

hemen :roflol::roflol::roflol:

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

O yengeyi yolcam ben klava:

Yengeme bak beeeeeeeeee
yavrum benim

Yenge bacaklarını ayıra ayıra oturmaya alışık baksanıza. Ne çirkin kadın yaa

bu fatmagülün filminde , ebe ninenin oğlunu zenginler evlenmeye ikna edio.evlendırıyolar , sonra fatmagülle birbirlerine aşık oluyolar ama kabullenemediği için filmin sonunda zenginleri vuruyodu..bilmem bunu nası bitirirler...

Uzun fragmanı izledim. Ebe Nine ve de Fatmagül dışında hepsini yolabilirim. Çok sinirlendim yine

Mustafa'nın babası " başkasıyla olan kızdan nasıl çocuk yapcaksın " diyor. Akıllı bir adama benziyordu halbuki,yazık o da pislikmiş !!!

Mustafa'nın annesi " kendi başını yaktın oğlumun da başını yakma " diyor. Onun zaten ne mal olduğu belliydi.

Fatmagül'ün abisi "Fatmagül istemezse olmaz " diyor ama bakalım ne çıkcak o replikten.

Yenge kendi çıkarları uğruna Fatmagül'ü iyileşmeden hastaneden çıkarıyor.

Fatmagül konuşur da Kerim yapmadı derse Ebe Nine Kerim'i affeder yoksa affetmez. Kerim'in beraber çalıştığı adamla falan konuşuyor hatta.

Yaşaranlar şov devam ediyor. Baba Yaşaran bi yandan Selim'e kızıyor bi yandan da avukatlar Fatmagül2ü zorluyor sanırım.

Yine olan Fatmagül'e oluyor yani

off aynen katiliorm ya iice gicik oldum herkese. ebe nineden baska saglikli dusunen baska karakter olmicak bu dizide belli oldu. avukata da iice sinir oldum zorluo fln fatmagulu hayda yani. yengesini hic demiorm bile zaten kötükedihüso

Son düzenleme:
çok merak ettiğiniz zamanlar olursa size anlatırım kızlar. eniştem 2. yönetmeni dizinin. ben önceden biliyorum neler olucak ama anlatmayayım burdan.
sadece çok merak ettiğiniz bişey olursa yazarım
opuyorumnanaktan

reşat yaşaranın ,kardeşi üveymi acaba.lmaz:

adam gözüyle yiyor kardeşini.inşallah arası bozulur sayın mitlletvekili dünürü ilekaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
kızlar diziyi bende takip edip izliyorum ama olaylar biraz yavaş mı gelişiyor yoksa bana mı öyle geliyor
3. hafta olacak halen tecavüzün olduğu günün ertesi günü akşamını filan oynanıyor biraz hız kazanmalı değilmi sizcede boshayallersmile

daha çeşmedeki çekimler devam ediyor. bölüm bölüm değil mekan olarak çekim yaptıkları için yavaş ilerliyor dizi. istanbul çekimlerine geçince hızlanır biraz.

şu resme bakın kızlar ..
yorum yok gerçek değil resimde oynama var sonradan eklenmiş ama çok iğrenç....

Resim düzenlenmis zaten gercek degil.
Taralı bölgenin arka zeminini beyaz secip paint yordamıyla yazılmıs cok bariz.

işte bizim türk erkeklerin diziden çıkardıkları sonuç bu maalesef günlerdir dalga konusu oldu yok bihter sandık yok başka bişeyler ne biçiminsan bunlar ya? dizide olsa bunu sanki günümüzde yaşamayan yokmu?hepsi gerçek ama onları yapan şerefsiz erkekler olduğu için dalga konusu yapıyolar o sahne eminim birçok erkeğin hoşunada gitmiştir allah yanına alsın böylleleriniki bizleride korusun böyle sapıklardan şunu bence şaka yollu bile olsa yapan bir kişininde böyle şeylere eğilimi vardır diye düşünüyroum

o yengeyle mustafanin babasini bogmak istiyoruuummmklava:
yazik ya bi fatmagule bide oyle bir gecer zamankideki osmana agliyorum valla

pislik kadın geçen hafta bizi rezil ettin aleme diyene bak şimdide paraiçin olayı ört bas ediyoo o avukat adamıda boğmak istiyorum kan dökülmesini istemiosan susmuş kan dökülsün tecavüz edenler gebersinnnnnn kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…