Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

allahım ya başka geçilecek yermi yok tam bulmuşlar.erdoğan da ne diycekki fatmagüle.tam manyak

bir arpa boyu yol aldılarmı bari.kerim fatmagülün bıyığını öptükten sonra naptılar:KK9::KK9:

fatmagülün suçunu sonundaa buldumm saçmaa sapann ıssız yerlere gidersen başına gelmeyen kalmazz iştee:KK50::KK50:

diziyi tam izlemedim ama sonunda muguş doğurdu keşke biraz daha sancılı halini çekselerdi meryem doğurttu oh be

valla bay geldi diziden haziran'a kadar ne konu bulup uzatacalar cok merak ediyorum tadinda birakip final yapsalardi keske ocak ayinda..okadar yavas ilerliyorki sadece basini ve sonunu izlesen hicbisey kacirmazsin..baska bir alternatif yokki diger kanallarda izleyelim off :KK37:

‎55. BÖLÜM ÖZETİ

Erdoğan'ı bir anda karşısında gören Fatmagül, korkuyla kaçmaya çalışsa da, Erdoğan konuşmasını yapmadan vazgeçmeye niyetli değildir .. Fatmagülün eve yalnız dönmesini istemeyen Rahmi, işini bitirmiş Fatmagülün doktor çıkışına yetişmeye çalışırken, kardeşinin zor durumda olduğunu görür ve olaylar kontrolden çıkar. Erdoğan ve Fatmagül'ün karşı karşıya geldikleri haberi iki ailenin gündemine de bomba gibi düşer. Fatmagüller cephesinde sessiz ve çaresiz bir bekleyiş başlar.
Yaşaranlar cephesindeki korku ve şaşkınlık ise, yerini kısa zamanda yeni planlara bırakır. Yaşananlardan sonra, Mukaddes'in öfkesinin ve suçlamalarının hedefinde Fatmagül olur. Bu dönemde Kerim'in elinden Fatmagül'e destek olmak dışında elinden bir şey gelmez. Erdoğan'ın Fatmagül'ü korkutmak için attığı yanlış adım, Reşat ve Münir'in çabalarıyla altın bir fırsata dönüşür. Fatmagül, uzun zamandır ilk kez çaresiz kalır.

Fatmagül'ü Rahmi kurtaracak. Nasıl mı? Erdoğan'ın kafasına bir şeyle vurarak..
Kahramanımız Rahmi.. Ama.. Erdoğan hastanede.. Rahmi hapiste.. Rahmi'yi hapiste zor günler bekliyor.. Dalga geçecekler Rahmiyle. Çok üzülüyorum ben bu Rahmi'ye..
Rahmi hapiste olunca Mukaddes Fatmagül'e neler diyecek neler.. Fatmagül'ün de Mukaddes den çekeceği var bu yüzden..
Erdoğan, Fatmagül'e davadan vazgeçerse Rahmi'den şikayetçi olmayacağını söyler. Fatmagül zor durumda..
Aa unutmadan, biri daha ayrılıyor diziden.. İntihar ediyor.

spolier!!!!

amann fatmagül hep çaresizdi ki zaten :)
bu senaristleri anlamıyorum neden hiç seyirciyi hoşnut etmiyorlar beklentilerin aksini yapıp duruyorlar

Fatmagül'ü Rahmi kurtaracak. Nasıl mı? Erdoğan'ın kafasına bir şeyle vurarak..
Kahramanımız Rahmi.. Ama.. Erdoğan hastanede.. Rahmi hapiste.. Rahmi'yi hapiste zor günler bekliyor.. Dalga geçecekler Rahmiyle. Çok üzülüyorum ben bu Rahmi'ye..
Rahmi hapiste olunca Mukaddes Fatmagül'e neler diyecek neler.. Fatmagül'ün de Mukaddes den çekeceği var bu yüzden..
Erdoğan, Fatmagül'e davadan vazgeçerse Rahmi'den şikayetçi olmayacağını söyler. Fatmagül zor durumda..
Aa unutmadan, biri daha ayrılıyor diziden.. İntihar ediyor.

spolier!!!!

inihar mı:KK53: asu ya da lemandır zannımca:44:

izleyememiştm perş. akşamı şimdi izledim, mukonun doğum yaptığı hastane hatta odası benim doğum yapıp kaldığım oda ama benim zamanımda tek yataklıydı ve hastanenin süit odasıydı heralde dizi için bi yatak daha koydular yada hastanede değişiklik yaptılar eee 2.5 yıl oldu az değil:KK31:

X