Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

Su kizcagiza biri bi pantolon giydirsin bu kis gununde neki bu illede elbise basma etek sevdasu anlamadim.

reklama girdi beklemedim kapadım bende.... dizi o kadar sıkıcı gidiyor ki esneye esneye izliyorum birde rating alıyor bu dizi ama nasıl :KK70:

sanırım erdoğan evde yalnızken yakalıycak fatmagülü ve saldırıp sindirmeye çalışıcak..
ancak fatmagül kendini koruyabilecek bu sefer..
erdoğan çekip gidecek..
kerim eve geldiğinde ağlamakta olan fatmagüle soracak, ''sana bişey yaptı mı???''
fatmagül de ''ne yapabilir ki- tek başına'' diyecek..
kerim utanacak..
filminde bu şekilde olmuştu..

Son düzenleme:
sanırım erdoğan evde yalnızken yakalıycak fatmagülü ve saldırıp sindirmeye çalışıcak..
ancak fatmagül kendini koruyabilecek bu sefer..
erdoğan çekip gidecek..
kerim eve geldiğinde ağlamakta olan fatmagüle soracak, ''sana bişey yaptı mı???''
fatmagül de ''ne yapabilir ki- tek başına'' diyecek..
kerim utanacak..
filminde bu şekilde olmuştu..

Yok öyle demez çünkü ilk sezon bir bölümde öyle söylemişti, Kerim epey üzülmüştü diye hatırlıyorum :44:

Son düzenleme:
Yok öyle demez çünkü ilk sezon bir bölümde öyle söylemişti, Kerim epey üzülmüştü diye hatırlıyorum :44:

evet hatırlıyorum öyle bir sahne ama zamansız olmuş diye düşünmüştüm o zaman için..
belki senarist aklımızda kaldığını hesaba katmaz,gene yaşatır öyle bi sahne :KK9:
çünkü zamanlama olarak şimdi olması daha uygun eski filmle bağlantılı olarak..

Son düzenleme:
başlıyor yeni bölüm ama kimseler yok burda :26:

ben artık izlemiyorum.kendimi kitap okumaya adadım :KK24:

çemkirik fatteyi izledikçe sinirlerim bozuluyor:63:

çemkirik memkirik amma demin öpüştüler kerimgillen :KK34::KK52:

ayyy çok güldüm...

hakkaten ama yaaaa..amma naza çekti..

tamam yaşadıkları kolay değil anladık ama bende izleyiciyim sıkıldım...

zaten ben fatmagül-kerim aşkını onaylamıyorum.hee madem aşıklar o halde hakkını versinler

ergenler bile böyle salakça aşk yaşamıyo

tamam yaşadıkları kolay değil anladık ama bende izleyiciyim sıkıldım...

zaten ben fatmagül-kerim aşkını onaylamıyorum.hee madem aşıklar o halde hakkını versinler

ergenler bile böyle salakça aşk yaşamıyo

ergen aşkı heeee :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X