Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

son 2 bölümdür bu saçmalığı izlemiyorum. fattegülün böhüü diye ağlamalarından gına geldi artık...

dizi yerine bir hürrem masalı diye bi kitap var onu okuyorum

Son düzenleme:
Lemana çok üzüldüm,artık şahitlik yapacak durumdada değil..Erdoğanda yavaş yavaş psikolojik baskıyı yaşamaya başladı itiraf edermi bilinmez tabi..

Mukaddes eve girecekken basın ordusu vardı sıkıştırdılar para aldınız mı yaşaranlardan vs diye oda evet aldım kerimde aldı bende aldım diye gevelip durdu şapşirik :)
Erdoğan itiraf etmez bence ama evdeki yardımcı itirafına şahit oldu o kesin mahkemede fatmagülün lehine tanıklık edecek.

Ben biraz sıkılmıştım diziden bu bölüm heyecanlı diye izledim yine. Ya Yaşaran salağı neler dedi yardım etmişler de para vermişlerde. Kim bu zamanda o kadar parayı veriyor be. Kızın hastane kayıtları yok mu darp izleri tecavüze uğradığı hep belliydi onları göstersinler. Kim cesaret eder de dava açar karşısına alır onları. Mustafa da salladı durdu yaa boğasım geldi. Selim neden ağzının payını vermedi ki. Hiçbir yapamazsın diye neden demedi. Mustafa ne rolcü yaaa.. Bence en sonunda beraat edecek bunlar ki öyle gözüküyor. Meltem caydı, Vural'ın annesi aklını kaybetti. Ve Kerim vuracak onları zaten filmde de öyle oluyormuş. Mukaddes tutamadı ağzını illa konuşcak yaaa ben olsam kovarım valla evden onu yaa bakmak zorunda değil ki ama ağabeyine kıyamıyor işte.

erdoğana çok güldüm selimin arayıp hastaları nilin hastanaye ötürdükelerini söyldeğinde başka yer mi yok demesi çok hoştu :)

bide mukaddes sanırım havaalanına giderkendi arabaya sığmayız dediklerinde muguş tıkış tıkış sığarız dedi vallada sığdılar

kerimle fatonun helvatından çok muguşun doğumunu bekler oldum

Dizinin 8 aralık perşembe akşamı yayınlanacak olan 53. bölümünde;

Fatmagül ve Kerim, ortalık sakinleşene kadar Fahrettin'in evinde kalmaya başlar.? Tüm sorunların uzağında, bu evin huzuru ve enerjisi Fatmagül ve Kerim'in özlemini çektiği bir ortam sağlar. Reşat Yaşaran medyanın gücünü Fatmagüle karşı kullanmaya başladıktan sonra iyice cesaretlenir ve Mustafayı da daha fazla sıkıştırmaya başlar. , Mustafa köşeye sıkıştıkça çıkış yolu aramaktadır.... O'nu bu esaretten kurtaracak kişi kendi ayağıyla karşısına çıkar. Selim ve Erdoğan hakkındaki iddiaların doğru olduğunu öğrendiği günden beri, emektar Yadigar'ın Yaşaranlar'a tavrı da değişir.

Yadigar'daki bu değişim Yaşaranların dikkatinden kaçmazken, Kadir Fatmagül'ün davasında düğümü çözecek önemli bir şahidi kazanmak üzeredir. Geçici bir süreliğine de olsa, Fatmagül ve Kerim'in ilk kez kendilerine ait iki kişilik bir dünyaları olur. Baş başa geçirdikleri zamanın? keyfini çıkarmaya çalışsalar da, Fatmagül'ün bazı korkuları hala tazedir. Kerim'i kırdığını düşünen Fatmagül, Kerim'e güzel bir sürpriz hazırlar. Fatmagül'ün sürpriziyle başlayan akşam, unutulmaz bir anla noktalanacaktır

aha akşamın sonunda nolacak acep hadi hayırlısı

fatmagül ya seni seviyorum der yada elini tuttar.dizi bundan daha ileriye gidemediği için heycan yapmasakta olur.

Ya yine bir şey olmaz aralarında.sarılma el ele tutuşma olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…