Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bence kerimin babası tuzak hazırladı onu konuşturmak için birde fatmagülün dükkanda çalışan çocuk sanki polis gibi geldi bana

Bence mustafayı yaşaranların o sinir avukatı oyuna getirdi ...Ama sorgu odasını falan nasıl ayarladılar bilemiycem......

ya bu dizi topikleri niye boş eskiden diziyi hem seyrederdik hem bol bol yorumlardık
artrık diziyi seyredenmi y ok kk ya giren mi yok çözemedim .
en seyredilen dizilerden biri fatmagül niye böyle oluyor

gecen bolum fatmagul sade pandispanyadan pasta yapiyodu..bu bolum pastayi kesince kakaolu oldu hic dikkat etmiyolar ya

gecen bolum fatmagul sade pandispanyadan pasta yapiyodu..bu bolum pastayi kesince kakaolu oldu hic dikkat etmiyolar ya

o nasıl dikkatli izlemek öyle , şahsen çok dikkatsiz biri olarak. hiç hata yakalayamam da ben :97:

Bence mustafayı yaşaranların o sinir avukatı oyuna getirdi ...Ama sorgu odasını falan nasıl ayarladılar bilemiycem......

benim de izlerken aklıma ilk bu gelmişti inş yanılıyorumdur dedim ama malesef. nasıl da ince ince kurmuşlar mustafa safı da hemen düştü yani

gene yarım yamalak izleyebildim,misafir baskın yaptı..
şimdi netten izliycem

o nasıl dikkatli izlemek öyle , şahsen çok dikkatsiz biri olarak. hiç hata yakalayamam da ben :97:

kabak gibi ortada birakmisti pastayi abisi bisey istemisti heralde siparis ile ilgileniyodu dikkatimi cekmisti bu bolumde gorunce yuh dedim

Fragmandan öte bişey olmadı kapının girişinde bitti zaten, sadece mustafa olayı beni şaşırttı okadar

Mustafada tongaya düştü bülbül gibi öttü sorguda,münirde az değil yani herşeyi ayarlamış çok keyifliydi

şu fatmagüllerin kafede çalışan gençten de bişey çıkarmı acaba ,gerçek kimliği öğrencimi çatlıycam artık şu kerile fatmagül arasında bi sarılma bile olsa yetecek bana

bu dizide herkes belasını bulurda şu çakal münir netcek meraktayım az değil ha kafa süper çalışıyo takdiri ettim dün mustafayı iyi düşürdü tongaya

mukaddes çok hoş ya o nasıl cilveler öyle. kızı kendine benzemez inşallah

ama dediğim gibi reşatın karısının adı neydi:44:hahh perihan işte onu sezon finalinde elinde bi silahla reşatı geberteceği günü bekliyorum :82:

eli değmişken selimi de bi vursa ya :104: zaten eni sonu müebbet yiyecek ha bi cinayet ha iki :125: ne farkeder de mi yani :90:

yalnız kerim süper :92: o mimikler, o aşkla bakmalar...yareppim hakkaten günden güne aşıyor herif

mustafayı tuzağa düşürdüler ama bunu kerime karşımı kullanırlar mustafayı susturup suçu tamamemen kerimemi atarlar bilemem ama onların aşkı çok süper ya

münirle reşat çok komikti yaaa ... sobeeeeeeeeeeeee

mal mustafa layığını buldu..

Dün Perihan'ın lafına çok güldüm Erdoğan'ın annesi Reşat ve Selim nerede diye sorunca o da:
kayıp kayıp neyim kayıp oynuyorlar, dedi (bizde çocukken oynuyorduk)

Gerçekten tebrik ederim

Yorumların süper, bayıldım
Mukonun kızı da kendine benzerse Rahmi atsın kendini 1.kattan aşağıya

münirle reşat çok komikti yaaa ... sobeeeeeeeeeeeee

mal mustafa layığını buldu..

Zaten onler laurel ve hardy gibi ya çok komikler. Hem didişiyorlar durmadan ama ikisinin de o tehlikeli zekası birbirine çok yakın işliyor..
Dün Perihan'ın lafına çok güldüm Erdoğan'ın annesi Reşat ve Selim nerede diye sorunca o da:
kayıp kayıp neyim kayıp oynuyorlar, dedi (bizde çocukken oynuyorduk)

Perihan zaten artık iyice aklını kaybetmek üzere, baktı ki herşey zıvanadan çıktı kadın da eğlenceye veriyor artık olanları..psikoloji yerle bir oldu oğluyla kocası yüzünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…