Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

birde şu kerimin babası sağlam birşey çıksa torpille falan kurtarsa kerimide fatoyuda keşke

efet aynen öyle olmasını istiyoruz biz

bu arada demir parmaklıkları ortadan kaldıracak olan şahsiyet mustafa mıymış???

Son düzenleme:

ayyy çok heyecanlı bilgiler için çok teşekkürler

Fatmagül'ün Suçu Ne'nin kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Vural'ın ölümünün üstüne kalmasıyla hapishaneye giren Kerim'in suçsuzluğunu ispatlamaya çalışan Fatmagül ve ailesi, Asu'nun da çabalarıyla emeline ulaşmak üzeredir. Dizinin yeni bölümünde olaylar Kerim'in lehine doğru yol alırken, Kerim'in uzaklardan gelen esrarengiz ziyaretçisi herkesi şaşırtacak. Kerim'i ziyarete gelen kişi, onları bırakıp gittiği için mektuplarını dahi okumadığı, adını duymaya bile tahammül edemediği babası! Kerim babasının beklenmedik ziyaretiyle sarsılacak.

Kerim'in babası Fahrettin karakterini canlandırmak üzere, Türk Sinemasının usta isimlerinden Serdar Gökhan kadroya katılıyor.

bence baba rolü için serdar gökhan süper seçim..
filmlerine denk gelmiştim..
bu adam da aynı engin gibi güçlü mimiklere,bakışlara sahip çok çok iyi bir oyuncu..
bol bol ağlamaca var bize sanırsam

bi ara Tarık Akan demişlerdi; ama kabul etmemiş
bencede güzel seçim olmuş:81:

Son düzenleme:
tarık akan dan daha iyi bir seçim olmuş bence serdar gokhan... bugn izleyip göreceğizz:))

özet var :92:
onu bile izliyorum ben :86:

hadi başlasın fatmagülgillen kerimgilin aşkı artık

şu özetleri dizi bölümü gibi yapmasalar nolur sanki eskiden 1 geceye 2 dizi koyarlardı ve geç vakit yayınlanan reytingi yüksek olan dizi olurdu şimdi 3 saat sürüyo diziler fatmagül daha başlayamadı gitti

şu erdoğan acaip akıllı ya turaneri faka bastıracak zaten adam tongaya düşmek üzere onların iflas falan edeceklerini hiç sanmıyorum zaten,yenge bu seferde avukatın aklını karıştırmayı başardı fatoyla kerime halvete girdikten sonra avukatla ebe ninedende bi atak bekliyorum,mustafalı sahneler bazen çok fazla oluyor o adamın suratını görmeye dayanamıyorum bazen,of artık ortaya çıksında kerimin suçsuzluğu birazcıkta aşk izleyelim çok sıkıldım...

fatmagülle abiside ne saflar yaa
hemen mustafa ya bütün delillerden bahsettiler
avukatta susturmadı onları
inşallah şimdi mustafa delilleri yok etmez

evet bende saçma buldum nasıl güvenipte bir anda açıklayıverdiler.Avukatın durumu kurtarma çabasıda olmadı.
bu tür şeyler genelde gizli kalır ama ne bileyim mustafa bir atakta bulunacaktır ama asu olayı çözdü umarım asuya bir zarar vermez...

Kerim görüş günü Mustafa ya dikkat edin diye bas bas bağırdı bu saflar delillerden bahsediyor hemde avukat gizli demişti...
İnternette okudum meçhul ziyaretçi Kerim in babasıymış ve oynayan Serdar Gökhan olacakmış...

fatmagülle abiside ne saflar yaa
hemen mustafa ya bütün delillerden bahsettiler
avukatta susturmadı onları
inşallah şimdi mustafa delilleri yok etmez

herhalde en başarısız avukat bile böyle bi hata yapmazdı

Ziyaretçinin babası olduğunu söylememiş miydi zaten cezaevi müdürü:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…