Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

kızlarr ben geldim:92: diziler başlıyor bende kk sahalarına dönüyorum nasılsınız bakalım epey zaman oldu görüşemiyoruz:13:
yeni fragmanlara bayıldım heleki 3. süne offff müthiş bir sahne tabi ne zaman gerçekleşeceği belli olmayan bir sahne ama olsun enınde sonunda olcek

ruya gibi sanki ama cok güzel otelda mukemmel

allam allam iyi ki pes edip bırakmamışım izlemeyi geçen sezon başlarında..
muhteşemmm bir fragman yareppim

Süpper fragman

Fragmanı izledikten sonra aklıma bura geldi bir de sen geldin Meg çemkirik bir Fatmagül den sonra en sonunda halvet

Yine de fazla heveslenmeyelim bence bu sahne sezonun ta sonunda gerçekleşecek olabilir, tanıtım uğruna izleyicinin ağzına
bir kaşık bal çalıyor olabilirler...

çok heyecanlıyım.perşembe bi gelsede izlesek.diziler başlıyor sonunda.

heppimis fatmagülgilerciyiss kiiiiiiii

başlasın litfennn

[video=youtube;n0CWlx1LOHk]http://www.youtube.com/watch?v=n0CWlx1LOHk[/video]

Son düzenleme:
Benim hala umudum var.......,şarkı cuk diye oturmuş

Behlül Bihter aşkından daha güzel saf,Kerim F.gül aşkı
Böyle aşklar çok masum geliyor bana çok seviyorum

Çok yakışıyorlar birbirlerine yaafragmanlarda durum çok güllük gülistanlık gösteriliyor inş tam tersi çıkmaz:18:Gerçi o erdoğan bulur gene bi hinlik

Çok yakışıyorlar birbirlerine yaafragmanlarda durum çok güllük gülistanlık gösteriliyor inş tam tersi çıkmaz:18:Gerçi o erdoğan bulur gene bi hinlik

ilk bölüm zaten vuralın ölmesinin haberiyle başlar ve biter bence

ilk bölümde taşınma sahneleri falan olcak bencede.

Beren Saat, Jamiroquai konserini izlemeye gittiği Kuruçeşme Arena’da kıyafeti yüzünden ilgi odağı oldu.

Gecenin sonunda Belçim Bilgin’le mekandan ayrılan oyuncu, iç çamaşırı desenli tişörtüyle gecenin en dikkat çeken ismiydi.

iğrenç bir tişört bnce

beren nasıl bu kadar iğrenç tişörtle insan içine çıkmış merak ettim
evde yatarken falan giyseydi bari çok beğendiyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…