Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

hafta içi tekrarları var..:92:
özlemişim gerçi ama yine de temponun hızlanmasını ve doludizgin aşk görmeyi istiyorum fatmagülgille kerimgil arasında..:97:

engin akyürek ve beren saat yeni sezon tanıtım filmi için tan sağtürk ten dans dersi almışlar

Son düzenleme:
ŞAFAK 25 çok sıkıldım ya başlasın artık, televizyon çok sıkıcı olmaya başladı magazinden öğğh geldi bana valla

Son düzenleme:
hakkaten ya bir ele avuca sığacak bişey yok bir kaç dizi dışında,
as diziler olmadan tadı yok tevenin

Kanal D'nin yeni tanıtımı dönmeye başladı mı?

hakkaten ya bir ele avuca sığacak bişey yok bir kaç dizi dışında,
as diziler olmadan tadı yok tevenin

Kanal D'nin yeni tanıtımı dönmeye başladı mı?

hayir tatlim baslamadi tanitimi verselerde biraz onunla avunsak bari surda 2 kritik yapsak dimi

2.sezon frangmann kizlarrrr

[video=youtube;qgWnOzac084]http://www.youtube.com/watch?v=qgWnOzac084[/video]

Son düzenleme:
2.sezon frangmann kizlarrrr

[video=youtube;qgWnOzac084]http://www.youtube.com/watch?v=qgWnOzac084[/video]

Son düzenleme:
valla tüylerim diken diken izledim
harika harikaaaaa

Son düzenleme:
yeni sezonda fatmagül ve kerim in yeni evleri...

Yeni sezon yeni ev...:) Cengelköy'de Ev... Carsamba set var... Suanda calismalar yapiliyor...:)
3 katli ahsap bir ev yine yaninda baraka tarzi bir yer var... Bahcesi büyük denize karsi bir yer
Dün itibariyle cekimler basladi... Tanitimlar haftaya ekranlarda olucak...:)
Yeni bir tiyo daha...
Bu sezon bol bol Fgüllü Erdoganli sahnelere sahit olucagiz...
Alıntı

bölüm tüyosu;
Vural'ın ölümünün bir numaralı zanlısı Kerimdir.Tüm delliler onun aleyhinedir ve artık Kerim içeridedir.Fgül ise tüm kalbi ile Kerim'in suçsuz olduğuna inanmaktadır.Kerim'in içeride olmasını fırsat bilen mustafa Fgül'ü koruma bahanesi ile çevresinde dolaşmaktadır.Bu Kerim'i daha da çıldırtır.Fgüller yeni evlerine taşınırlar .Ve uzun süredir beklenen görüş günü gelmiştir. Fgül: Sana ‘ Bizim için umut var mı hala’ demiştim umutsuzlukla.. Var demiştin ya bana.. Şimdi daha çok inanıyorum ki..Umut hep var Kerim.. Umut hep var.. ayse kosova40. bölüm tüyosu

oy oyo oy nasıl kötü oldum tüylerim diken diken şimdi valla sevindim tanıtımı görünce oh ya bişi gördük sonunda ne bu böyle bekle bekle hadi artık daha çok versinler tnıtım falan ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…