Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

bence muko da gelince isler degisecek.sezon finali yapacaklar o zaman hapis yatacak tabiki aradan yillar gececek cikacaklar yani ordan devam ederler yoksa göz göre göre de cikarmazlar parayla tuttuklari asu dese benle kaldi diye ne oalcak..hatta mustafa bizi sasirtip belkide oda baska sekilde konusabilir..

yani olabilirde banada öyle geldi ama o zaman asuyu engellerdi

hak yerini bulursa dizi nasıl uzayacak? o zaman seneye f.gül kerim aşkınımı izleyeceğiz:26: herşey güllük gülistanlık sit com dizilerine dönermiş

bencede uzatacaklarmıs gıbı gelıyor ıyıce suyunu cıkarmadan dızılerı bıtırmıyorlar anacım.

yaşaranlar sıfırı tüketti. sefilleri oynarlar artık seneye. Fatmagülle uğraşacak paracıkları kalmayınca kimse onların adamı da olmaz...

şimdii bu muko adaleti yanıtmaktan suçlular la işbirliği yapmaktan falan olurda kısa bi süreliğine hapise falan girerse onun hapishanedeki halleri süper olurdu .

Son düzenleme:
Çok fazla ayrıntı veriyorlar aşkı memnuda da öyleydi,bölüm sonunda bir bakıyosun özeti anladığın kısmı kısacık.Uzatmak için gereksiz şeylerden detaylardan bahsediyorlar baygınlık geliyor bana
Ayrıca onları öyle kelepçeli falan görünce bir an aklıma Münevver'i öldüren o çocuk geldi hala hapiste dimi o haysiyetsiz,çıkamasın inşş...
Sonunu beğendim ama çok güzel olmuş çıkamasınlar ordan

Son düzenleme:
sonunda ne oldu kızlar reklamdan sonra bişi oldumu kacırdım ya:84::84::84:

mustafa kendini sülüman mı sanı önce asu şimdi meltem o duş sahnesi neydi öyle

havai fişekte süperdi fatmagül gelinliği niye giymediki

sonunu bende kaçırdım

duş sahnesi mi ay ben kaçırmışım nolduki

meltem duştayken yanına gitti öptüama meltem pişman olmuş gibiydi pek mutlu görünmüyordu .ya mustafa ne sapıkmış dizideki bütün kadınları halledecek galiba fatmagül e tecavüz etmeden nasıl durmuş acaba dizinin sapığı sanki yakında erdoğanın annesinede gider bu

Meltem aklı sıra selimden intikam aldı Mustafa ile yatınca kendi içini soğuttu nasıl olsa Amerikaya gidecek...Ya bu arada bu mukaddeside anlamıyorum biraz gerçekten uzaklar mukaddesin şahitlik yapmasını çok istiyolarya kadını savcı çağırdı gitmedi vay anasını!! savcı çağıracakta gitmeyeceksin öylemi?? yakalama emri çıkarırlar gbt den anında bulunur..Şahit yazılıp 1. mahkemeye gitmedin diyelim 2. mahkeme günü geldiğinde mahkemeden 1 gün önce paket yapıp mahkeme saatine kadar nezarette bekletiyorlar Mukaddes maşallah kevfe keder dolanıyor ortalarda biraz gerçekten uzak yani bu kısımlar ama olsun ben bu diziyi seviyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…