Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

benim ilk aklıma gelen fatmagülün pskiloğunun yanına gidiyor gece telini aradı ve tamam felan diye konuştu ki mustafayla öle sakin konuşmaz bu mustafa meselesini konuşmak için ona akıl danışmak felan istemiş olabilir

bencede mustafayla buluşması için aklını kaçırmış olması gerekir
bencede kesin psikoloğuyla buluşacak kerimde neden gizli iş yapıyor diye çıldıracaktır muhtemelen

avukatın arkadaşıyla buluşuyor sanırım gecede avukatı arayıp neyapmam gerekio böyle böyle bişey oldu diye soruyor o da arkadaşına yönlendirio ona git die gidiıo adisyonu getiriyor avukata yazdığı yazıyı mahkeme el yazısından bulabiliyor ya kimin yazdığını birde parmak izi falan filan kerim duyarsa gidip mustafaya saldıracak die kerime söylemiyor ama kerim takip edio avukatla buluştuğunu görüo yanlarına gidio sonra mustafanın restorana geldiğini öğrenio çıldırıo burayamı oturdu burayamı die sandalyelerini dağıtıyor

Son düzenleme:
Fatmagül'ün Mustafa'yla buluşacağını düşünen Kerim, gizli takibine başlar. Ama bu takip Kerimin hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanacaktır.

Öte yandan hamile olduğuna dair şüphelerinde haklı çıkan Mukaddes, hayatında yeni bir dönemece girmek üzereyken zorlu bir kararla karşı karşıya kalır.

...

Kerim için kuşkularla başlayan sabah, Fatmagül'ün kendisine güvenmeye başladığını itiraf etmesiyle, mutlu bir güne dönüşür. Ancak mutlu geçen dakikalar, Mustafa'nın Gül Mutfağı'na ziyaretinin ortaya çıkışıyla yerle bir olur.

Turaner beyin başlattığı savaş sonucu büyük bir ekonomik kriz yaşayan Reşat Yaşaran, intikamını almadan kaybetmeye niyetli değildir. Turaner beyin milletvekili olduğu zamanlardaki yolsuzluklarını ispatlayan belgeler, tam da Reşat Yaşaran'ın aradığı intikam yolunu ayağına getirir. Kapalı kapılar ardında başlatılacak bu gizli operasyonun tek şahidi Mustafa'dır. Hapishanedeki günlerine Selim ve Erdoğan özgür kaldıklarında alacakları intikamı düşünerek dayanmaya çalışırken, Vural'ın isteği bambaşkadır.

Yaşaranlar tarafından mahkemede şahit olarak yazılan Hacer Ovacık'ın kim olduğunun ortaya çıkması, Fatmagüller cephesinde yeni bir öfke dalgası yaratır. Fatmagül'ü karalamak için seçilen bu yol, Kerim'in sabrını taşıran son damla olur. Başta Fatmagül olmak üzere, herkesin uyarılarına rağmen, Kerim bildiğini okuyacaktır. Bu sırada, Fatmagül'ün doğum gününün yaklaşmakta olduğu öğrenen Kerim'in, Ebe nine'nin yardımına ihtiyacı vardır.

Mustafa'ya "dur deme" zamanının geldiğini düşünen Avukat Kadir , bu sefer Mustafa'nın karşısına çok farklı bir şekilde konuşmak için çıkar.. Ancak Kerim'in de beklenmedik bir şekilde olaylara dahil olması, ortalığı karıştırır..

Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Kerim, Fatmagül'le yepyeni bir başlangıç yapabilmek için çok büyük bir adım atar.

ayyyy sabırsızlandım şimdi ben...

Ve kerim diye hitap ediyo önceden adını kullanmıyodu

Kerim fatmagülün elini öpüyoVe sanırım gelinlik almış

el öpmeyi bırak kuzum fato kerimin yanağını okşuyo demekkkkiiiii :92:

Fatmagül'ün Nalan'la buluşma sahnesi çöp oldu Fatmagül direk savcıya gidiyor şikayet ediyor eve sessiz telefonlar filan geliyor diye Nlan sahnesi çıkartıldı. Kerim mutfağa Mustafanın geldiğini öğrenince o sahneyi anlatmıştım Kerim Mustafanın iş yerine gidiyor bağırıyor çaığıryor Mustafa dışarı çıkıyor karşılıklı atışıyorlar birbirleriyle ikisinide tutuyorlar Kerim mustafaya onu kirletemiyceksiniz Asu'yu onun yanına gönderekonu lekeleyemeyeceksiniz diyor. Sonra ordan ayrılıyor. İşde en önemli sahneye geliyorum bu sahne sinema adında çekildi çok romantik ateş filan yanıyor Fatmagül Kerim'in ataölyesine geliyor Kerim demir filan dövüyor Fatmagül uzaktan onu izliyor sonra yanına geliyor. Fatmagül çok merak ettik seni ebeni filan diyor. nerdeydin diyor burda tabi kendisi merak ediyor
Sonra Fatmagül Kerim'in aldığı kutuyu görüyor ne var bunda filan diyor alıyor kutuyu açıyor içinde gelinlik var. Fatmagül ağlıyor.Sonra Kerim evlilik teklifi yapıyor. Fatmagül beyazı gördüğü zman kirlendiği günler aklına geliyor. Sonra ağlayarak atölyeden dışarı koşarak gidiyor Kerim arkasında bağırıyor. Fatmagül diye sonra yanına gidiyor konuşuyorlar. Kerim Fatmagüle yeniden başlayalım filan diyor her şeye sonra Fatmagül ağlayarak Kerim'e sarılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…