Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mektubun sonunda ne yaziidi yaaa okuyamadım
ayy ıykkk mustık yalancılıkla zengün oldun aşağılık herüf seniii dett uyus şey
bu çıktımı ekranda gözlerimi dinlendiricem artıkın ben kıslar

olmas fancy o halvet değil dehşetti bis onu istemios biz aşk olan halvet istios

selimin karısıda şimdi mustafaya aşık olmasın...vuyy

Son düzenleme:
ya fatmagül ün yattığı çekyat çok hoşuma gidiyo ne kadar fonksiyonel kullanışlı bişey. artık satılmıyo dimi onlar:26:

Son düzenleme:
kızlarrr sizde öylemi hissetiniz bilmiyorum ama mustafayla meltem arasında bişeler olcak gibi

ahaaa mıstık selimden başlıyor intikama karısını kafalayarak başlıcak
iyide salakmı bu ya neyin intikamını almaya çalışıyor

ya fatma gülün yattığı çekyat çok hoşuma gidiyo ne kadar fonksiyonel kullanışlı bişey. artık sayılmıyo dimi onlar:26:

enson annemlerin vardı ondan ben 10 yaşımdaydım..eski moda ama çok kullanışlıydı arkası dolap altı çekyat çekyatın içide dolaptı bizimkinde..

ayy bu ebe ninenin zırlaması da baydı beni,Rahmi konuççak kerimimlen düzeltçek herşeyi bide mukaddesi korumazmı saftırık rahmim :86::86:

enson annemlerin vardı ondan ben 10 yaşımdaydım..eski moda ama çok kullanışlıydı arkası dolap altı çekyat çekyatın içide dolaptı bizimkinde..
evet eski filmlerde görüyorum ben de ama şimdilerde hiç biyerde yok ya.üretilse hemen gidip alıcam bi ara bakmıştım 2.el bile bulamıştım netten.

Bu Fatmagil de psikolog kesildi Kerim'in başına bi açıldı pir açıldı bu kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…