Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mektubun sonunda ne yaziidi yaaa okuyamadım:KK31:
ayy ıykkk mustık yalancılıkla zengün oldun aşağılık herüf seniii:KK47::KK47: dett uyus şey
bu çıktımı ekranda gözlerimi dinlendiricem:KK75: artıkın ben kıslar

olmas fancy o halvet değil dehşetti bis onu istemios biz aşk olan halvet istios:KK69::KK69:

selimin karısıda şimdi mustafaya aşık olmasın...vuyy :KK9:

Son düzenleme:
ya fatmagül ün yattığı çekyat çok hoşuma gidiyo ne kadar fonksiyonel kullanışlı bişey. artık satılmıyo dimi onlar:26:

Son düzenleme:
kızlarrr sizde öylemi hissetiniz bilmiyorum ama mustafayla meltem arasında bişeler olcak gibi

ahaaa mıstık selimden başlıyor intikama karısını kafalayarak başlıcak:KK47::KK47:
iyide salakmı bu ya neyin intikamını almaya çalışıyor:KK45::KK45::KK45:

ya fatma gülün yattığı çekyat çok hoşuma gidiyo ne kadar fonksiyonel kullanışlı bişey. artık sayılmıyo dimi onlar:26:

enson annemlerin vardı ondan ben 10 yaşımdaydım..eski moda ama çok kullanışlıydı arkası dolap altı çekyat çekyatın içide dolaptı bizimkinde..:KK66:

ayy bu ebe ninenin zırlaması da baydı beni,Rahmi konuççak kerimimlen düzeltçek herşeyi bide mukaddesi korumazmı saftırık rahmim :86::86:

enson annemlerin vardı ondan ben 10 yaşımdaydım..eski moda ama çok kullanışlıydı arkası dolap altı çekyat çekyatın içide dolaptı bizimkinde..:KK66:
evet eski filmlerde görüyorum ben de ama şimdilerde hiç biyerde yok ya.üretilse hemen gidip alıcam bi ara bakmıştım 2.el bile bulamıştım netten.

Bu Fatmagil de psikolog kesildi Kerim'in başına :KK52: bi açıldı pir açıldı bu kız :KK53:

X