Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

o asu salağıda fatoya karşı ifade verirse hiç şaşırmıcam heee

ama masada oturup konuşmaları bile çok güzel görüniiii
nilimmm saolasın bebekim,bu haftaki fragman geç çıktı ama olsun

rica ederim sekerim..mukaddes yine biseyler karistirmasa bari

rica ederim sekerim..mukaddes yine biseyler karistirmasa bari

blender mukaddes o karıştırmassa olurmu şekerim,kendini kurtarmak adına bakalım neler yapacaksalihte hortluyormuş yenidenbende dıyordum o adamı neden ıkı bolum gosterdıler cıkardılar devamı varmış...ama muko salaklık yapmasa bari dayak yediği günü unutmasa da yüz vermese herife

erdoğanda neyine güveniyosa mapıs damlarında iki sıkımlık canı var zaten selimde yasık korkudan netceğini şaşırdı.ama yine fragmanda mustafayı gösterdi ya cinlerim tavan yaptı,ya bi insana bu kadar antipati duyacağım aklıma gelmezdidizi felan dicem ama yok bu dizide iyide olsaydı ben yine sevmesdim onu gıcık işte, adii ,şiytannnnn

şeytan bakuşlu cristine, of güzel bölüm olacak yine çok heyecanlanıyorum perşembeleri sanki ben oynuyorum dizide

ben geçen bölümü yeni izledim de bir iki yorum yapayım dedim.mukaddes kerimin babasına mektup yazmakla iyi yaptı bence.hayırlı bir iş olabilir.kavuşurlar belki kerimle.fatmagül güya süslendi,püslendi.saçına bari dalgalı fön falan çekselerdi.bi farklılık olurdu.onu da geçtim,o çoraplarla ayakkabılar neydi öyle.23 nisan çocuğu gibiydi.şık topuklu bi ayakkabı falan giyemezmiydi.hadi bari güzel bi babet olsaydı.psikoloğa anlatırken psikoloğun mal mal bakışı da öldürdü beni.tamam belki psikologlar öyle yapıyor olabilir ilk görüşme falan ama duvara anlatsa da fark etmezdi yani.bide kristinin sondaki bakışı çok komikti.brezilya dizisi sanki.

etraflrında bu kadar beter insanlar varken f.gülle kerimin mutlu olmaları çok zor görünüyo bide kristin çıktı başımıza yeni arabozucu hayırlı olsun heralde bunları bi türlü öpüştürmeyecekler bütün sezon zaten yavaş yavaş ilerledi aradan kaç ay geçti daha f.gülün buzlar yeni çözülüyo öpüşmeleri gelecek sezonu bulur gibi

ŞAFAK ( 2 ) ayyy çok heyecanlı bu hafta kesin izlemeliyim keşke gününù degiştirseler ne güzel olurdu bıktım her perş. dizi kavgasından

ya dizi güzel iyi hoş.seyrinide anladım zaten erdo ve selo hapisten kurtulacak.Erdo kerime ve fatoşa kafayı takacak.:97:

ama bence biraz daha çeşitlendirsinler hikayeyi.mesela kerimin bir kız kardeşi olsa babasıyla beraber o da gelse.kerim önce kabul etmese kardeşini kötü davransa.ama sonra çok iyi vakit geçirseler. fatmagülede yaşıt arkadaş gelir hem:13:

ama asıl bomba erdoğan ve vural intikam için bu kızı kullansalar.vural aşık olsa.tam imkansız aşk olur.

4 sezon daha gider hikaye

anam diziyi türk filmine çevirdin bu ara meryem kerimin öz ablası değilmi

yok canım meryem haım kekimsesiz kalınca onu büyütmüş.evlat edinmiş bir nevi yani

erdoyla kristin birlik olsa aşıkları ayırmaya kalksalar sonra bi baksınlar kendileri aşık olsunlar birbirine,rahmi mukaddesi aldatsameryem hanımla münir yakınlaşsa münir pişman olsa yaptıklarından,emre asuya sahip çıksa mustafa asunun kıymetını anlasa şiytan mustafanın şiytan anası kalp krizi geçirse.... ama fatoyla kerimin arası hiç bozulmasa arada ekşın olabiler ama aşkları devam etsinnn

süpermis tatlım ya e tabi bu kadar dizi izlemek insanı senarist yapar valla, bende bazen senaristin yerinde olsam diyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…