Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ya şu kerimin bakışları beni öldürüyo hem severmiş gibi hemde deli gibi bakıyo böyle

FATMAGÜL: Ben bir şey var mı dedim.
KERİM: Öyle anlaşıldığını biliyorum ama, Kristin öyledir, dokunarak konuşur falan.
FATMAGÜL: İyi bana ne.

FATMAGÜL: O bizi kıskanıyor. Bizim aramızda bir şey var zannediyor.
FATMAGÜL: Kesin böyle.. Aklınca benim canımı yakmaya çalışıyor hıh gerçeği bilse yazık, hiç böyle uğraşmaz..“Benle” uğraşmasına gerek olmadığını anlar.. söyle içi rahatlasın.

Fatmagül'ün suçu ne 33.bölüm özeti
Geceyi zehir ediyor

Kerim ve Fatmagül'ün mutlu gecesine Kristen gölgesi...

Kristen'in düzenlediği yemek, Fatmagül ile Kerim için yeni bir dönemin başlangıcı olur. Ancak bu güzel gece yine Kristin yüzünden zehir olacaktır.

Fatmagüle Selimin yüzüğünü veren Meltem, bundan Reşat Yaşaran’ın da haberinin olduğunu şaşırarak öğrenir.. Reşat Yaşaran restini çeker, bundan sonra hedefinde Meltem de olacaktır. Öte yandan mahkemeden önce her şeyi kontrol altına almak isteyen Yaşaranlar, tüm detayları yeni bir delile dönüştürmeye çalışırken, Fatmagül'e karşı tanıklar toplamaya devam ederler. Fatmagülün kim olduğunu bilmeden Asunun yanında geçirdiği birkaç gün, Yaşaranlar için büyük bir koz olacaktır.

Hapishanede şartlar ağırlaşmakta Erdoğan ve Selim'in sabrı tükenmek üzeredir. Erdoğan giderek daha da hırslanır, buradan çıkacağı ve Kerimden ve Fatmagülden intikam alacağı günleri düşünerek içini soğutmaya çalışır.
Kulaktan kulağa yayılan haberler, mahallelinin Fatmagül ve Kerim'e ilgisini artırmış ve aileye karşı tutumlarını değiştirmiştir. Artık hazırladığı merhemleri bile satılamayan Ebe nine, ev parasının da erimeye başlamasıyla, kendi işlerini kurma zamanının geldiğini fark eder.

Lise bitirme sınavının günü geldiğinde, Fatmagül’ün heyecanına Kerim de ortak olur. Fatmagülü sınava Kerim götürür.. aynı sırada pazarda tezgah açan Ebe nineye yardım eden Rahmi müşteri olarak gelen Salihle karşılaşır.. Muratın sayesinde adamın kim olduğunu anlayan Rahmi büyük olay çıkarır.. Mukaddesi ikna etmek için onun peşinde olan Münir, olaya şahit olur, ve bu fırsatı değerlendirmek için harekete geçer.

Kerim sınav sonrasında Fatmagüle büyük bir sürpriz hazırlar.. Ama asıl sürpriz Avusturalyadan gelen mektup olacaktır.

hayır hayır bu senaryo acil değiştirilmeli.fatmagül yine çemkirmemeli, ayyy bölesi güsel bi bölümden sonra bu yapılamaz

itiraz ediyorum senarist çabık değiştir olayları,konuşmalarıbizim suçumuz ne biz mutlu bölüm istios aşk istios dizinin adını değiştiriyorum

kk kadınlarının suçu ne?

offff yine başlamış bizimki iğnelemeye

Kristen denen kızın bir karaçalılık yapacağı belliydi. Önümüzdeki hafta ortalık karışıyor yine. Daral gelecek yine bana. Fatmagül yine çemkiriyor her zaman ki gibi. Şarkı söyleyen sesinden sonra çemkiren sesi hiç çekilmez.

offf çok gergin bi bölüm ya entrika mentrika beni yoruyo.
hele şu erdoğan öfffffff öf

Son düzenleme:
Diziyle ilgili bir bilgi öğrendim. Dizideki Mustafa nın annesini oynayan kadın, gerçek hayatta Erdoğan ın annesiymiş, hiç benzemiyorlar

ohoyyyy öleyim o zaman ben öleyim:2:
bana şarkı-türkü söyleyecek kimse yok:2:
hiç olmadı hemde hiç
koklanmadan solucam
o kadar çaresizimki Emreye bile razıyım o derece yani
tüm arkadaşlarımın yari var ben dışlanıyorum hep ama,
herkes yariyle buluşuyor beni ekiyor ama,
bu kerim beni depresyona soktu

ben demiştim kerim heveslenme diye:82:
çemkir fatmagül buldun sırtına binecek birini çemkir,arkandayım

of yine mi ya, tamda hersey güzelleşmisken

allah seni ya
aynen valla
gerçi bana ne şiirler yazıldı,koklandımda hem
emme şu aralar yalnızım adınA şiirler yazılan o garu ben miydim

kardeşimin bile sevgilisi var,şinci gitti buluşmayapoff ben anca oturrum mal gibi
yalnız ölmek istemiyorum:84:
mağdurum da mağdurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…