Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

beren saati rexona reklamında hiç beğenmedim..yürüyen kıl sanki uçacak.çok zayıf duruyordu.ergen gibi çıkmış biraz daha kilo alsa çok daha güzel olcak

biraz önce tv de fragman gösteriliyordu bayıldım ya çok güzeldi kerimle fatmagül gözgözeydi sevgiyle bakıyorlardı birbirlerine sonunda aşk başladı:KK36::KK36: çok tatlılar yaaa

:KK52::KK52::KK52: ayy şoklardayım ben bu fragmanı şimdi gördüm:KK52::KK52::KK52:

ayyy harika görünüyolar ya süper bi bölüm olcek belli çok güzel görünüyo beren kerime zaten dicek yok her daim yakuşuklu ve sewımlı.....:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

yeni fragmanmı çıktı ben görmedim biri ekliyebilirmi:26:

fatmagülün ilk kez yüzü gülüyo valla aman nazar değmesin tahtalara vuralım:KK52:kerime ne güzel bakmış öyle sanki gerçek karısı:97:

allahhh nasip etsin kuşum sanada :KK61:ama harbiden izlerken fragmanı insanın büleeeeeee ağzı kulaklarına kadar açılii resmen çok romantik çok güzel olcak akşamki halimizi düşünemiyorum:KK69::KK69:

ay bayıldım bu fargmana ya ne tatlılar negüzel bakıyorlar birbirlerine bu akşam güzel şeyler izleyceğiz galiba sonunda:KK64::KK64::KK64::KK64:

Evlerinin önü mersin
Ah sular içmem gadınım tersin tersin
Mevlâ'm seni bana versin

Al hançerini kadınım vur ben öleyim
Ah kapınızda bi danem, kul ben olayım

Evlerinin önü susam
Ah su bulsam da gadınım çevremi yuğsam
Açsam yüzünü baksam dursam

Al hançerini kadınım vur ben öleyim
Ah kapınızda bi danem, kul ben olayım

çoh hoş sözler kim söylüyor ki

ya süper bir bölüm olcak süper o nasıl güzel bir şarkıdır yaaaa çok beğendim sürekli dinliyorum çok az kaldı 2 saat kaldı kızlar :KK66:

X