Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mustafa da kendi derdine düştü. fatmagülü düşünen yok:84:

ya bu mustığı görünce benim saçlarım tiken tiken oluyo ya acayip gıcık kapıom heriften babababa hala kendini düşünüyo aşagılıksın tabi şerefinide sattın şimdikk tutmuş ne dicem dio git reşatın yanına ne diceğini söler sana

anam bu selimin ekoseli göyneğinede hastayım anamın evindeki sofra bezini hatırlatıo bana

Aptal suratlı ne o öyle dayımda dayım:86:

anaokuluna başlayan çocuklar der ya annemmmm anneee diye oda mapus hayatına başlarken dayı die sayıklıo napsın

ahaa asu çocugu doguracakmış aşşagılık mustafa ne dedi kıza şerrreffsizzz

yazık kızı esir aldı bu mustafa öküzü halada üstüne gidiyo
gücü sadece ona yetiyo söyledği lafa bak nerden bılıyım benım mı dıyo
pislik mustafa

Mustafaya bak yaaaa nerden bileyim benim çocuğum olduğunu diyoooooo yatıp sevişirken iyiydi demiii şimdide aldır çocuğu diyooooo gıcıkkkk nolcak işteeee

Aman bu Mustafada fazla oldu asuda bir salak niye çekiyorsa şunu indir o tabakları kafasına

Bir kaç kuruş para görünce adam oldu hasbam

1:münir
2:mustafa
3:reşat
4:erdoğan
5:selim bunları alcan toplu halde koycan hapse ,birbirlerine düşsünler

Aman bu Mustafada fazla oldu asuda bir salak niye çekiyorsa şunu indir o tabakları kafasına

Bir kaç kuruş para görünce adam oldu hasbam

Hadi mustafa öküzünde öküzü asuya ne demeliii hala bu öküzle beraberrr terk et gitt yaaa ne duruyon hala

1:münir
2:mustafa
3:reşat
4:erdoğan
5:selim bunları alcan toplu halde koycan hapse ,birbirlerine düşsünler

Bunlara hapiste büyük gelirrrr tıkcan karanlık bir yere bunlarıı ne yaparlarsa yapsınlarrrr

Kerimmm ifade veriyor savcıyaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…