Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

mustafa da kendi derdine düştü. :63: fatmagülü düşünen yok:84:

ya bu mustığı görünce benim saçlarım tiken tiken oluyo ya acayip gıcık kapıom heriften :KK52:babababa hala kendini düşünüyo aşagılıksın tabi:KK47: şerefinide sattın şimdikk tutmuş ne dicem dio git reşatın yanına ne diceğini söler sana :KK47:

anam bu selimin ekoseli göyneğinede hastayım anamın evindeki sofra bezini hatırlatıo bana:KK60::KK60::KK60:

Aptal suratlı ne o öyle dayımda dayım:86:

anaokuluna başlayan çocuklar der ya annemmmm anneee diye oda mapus hayatına başlarken dayı die sayıklıo napsın:63:

ahaa asu çocugu doguracakmış aşşagılık mustafa ne dedi kıza şerrreffsizzz:KK47::KK47::KK47::KK47:

yazık kızı esir aldı bu mustafa öküzü halada üstüne gidiyo :63:
gücü sadece ona yetiyo söyledği lafa bak nerden bılıyım benım mı dıyo :KK47::KK47:
pislik mustafa :KK47::KK47::KK47:

Mustafaya bak yaaaa nerden bileyim benim çocuğum olduğunu diyoooooo :KK53: :KK53: yatıp sevişirken iyiydi demiii şimdide aldır çocuğu diyooooo gıcıkkkk nolcak işteeee :KK47: :KK47:

Aman bu Mustafada fazla oldu asuda bir salak niye çekiyorsa şunu indir o tabakları kafasına:KK19:

Bir kaç kuruş para görünce adam oldu hasbam:KK51:

1:münir
2:mustafa
3:reşat
4:erdoğan
5:selim bunları alcan toplu halde koycan hapse ,:KK53:birbirlerine düşsünler:KK53::KK53::KK53:

Aman bu Mustafada fazla oldu asuda bir salak niye çekiyorsa şunu indir o tabakları kafasına:KK19:

Bir kaç kuruş para görünce adam oldu hasbam:KK51:

Hadi mustafa öküzünde öküzü :KK47: asuya ne demeliii hala bu öküzle beraberrr terk et gitt yaaa ne duruyon hala :KK22:

1:münir
2:mustafa
3:reşat
4:erdoğan
5:selim bunları alcan toplu halde koycan hapse ,:KK53:birbirlerine düşsünler:KK53::KK53::KK53:

Bunlara hapiste büyük gelirrrr tıkcan karanlık bir yere bunlarıı ne yaparlarsa yapsınlarrrr :KK47: :KK47:

Kerimmm ifade veriyor savcıyaaaaaa :KK51:

X