Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

aslında meltem çok aşıkda görünmüyor sırf babası için evlendi dedikodulardan korktu

şimdi bence olaylar öle kolay sonuçlanmayacak.
bunlar zaten yırtacaklar ama o avukat dişli çıkacak sezon sonuna kadar muhtemelen verilen savaşı izlicez.

bu arada fatmagülün çemkirmelerine kızan arkadaşları kesinlikle anlayamıyorum. bu kız tecavüze uğradı sırf dizi olduğu için fatmagülle kerimi bi arada tutyorlar yoksa bırak evlenmeyi yanyana gelmeleri ble saçma. ne aşık olması.bence hepsi cezasını bulsun. fatmagül adam gibi adamı bulsun evlensin. zavalı kız gerçekten acınılası. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin

Son düzenleme:
ya bu sonucta dizi...bizde seyrediyoz ve canimiz sikiliyo aciksasi, oyuzden cemkirmesine sinir oluyoz. yoksa gercek hayatta olsa isler degisir

olay baya büyümüş.meltem de duymuş.artık meltemi asla inandıramazlar bence.bundan sonra olacakları merak ediyorum doğrusu

Mustafanın triplerinede bir anlam veremiyorum fatmagülü sorgusuz sualsiz ortada bıraktı şimdide vicdan yapıyor Asunun suçu ne ozaman yazık mustafanın psikopatlıklarına asu katlanıyor Meltemde bu saatten sonra inanırsa gerçektende çok salaklık etmiş olur

ya şu mustafa sahnelerini hiç koymasalar inanın o sahnelerde kanal değiştiriyorum ya:KK59:

yok fatmagülgil,kerimgilim suçsuzdur dicekkiii:KK64:

meltemle selimi unutun yok öyle bir çift bence:KK9::KK9:
cezasını bulsun pislikler umarım kerim girmez hapishaneye falan:KK53::KK53:
Mustafa benim de sinirlerimi bozuyor ........in önde gidenisin vicdanlıymış gibi bir de psikopata bağlamaları yok mu pislik herif parayla satın alınabilecek kadar adi bir herif Asu ya yazık

Son düzenleme:
asu mustafadan daha namuslu bence,sinir oluyorum mustafanın her hareketine satılık herif

Hiç beklemedikleri bir anda polisleri karşısında bulan Yaşaranlar, Selim ve Erdoğan’ın ifade vermek üzere İzmir’e götürülmesine engel olamazlar. Öte yandan soruşturmanın resmen açılmasıyla, Fatmagül ve Kerim, ilk andan itibaren tehditlerle ve yalanlamalarla karşı karşıya kalırlar. Fatmagül sonunu kestiremediği bu mücadelede korkularıyla başa çıkmaya çalışırken, Kerim’in bu süreçten nasıl etkileneceği de endişeleri her geçen dakika biraz daha artırır. Umutların azalmaya başladığı bir andaysa, verdiği sözü tutmak isteyen avukat Kadir, Fatmagül’ün ve Kerim’in yanındaki yerini alır. Selim’in yokluğunu Meltem ve ailesine açıklamak zorunda kalan Yaşaranlar için gerçekleri saklayacak bir yol kalmamıştır. Meltem, Fatmagül’ün ağzından tüm gerçekleri bir kez daha duyduğunda, Selim ve ailesiyle arasındaki köprüleri atar. Bu süreçte Reşat Yaşaran’ın en büyük kozu, siyasi hayatını da düşünmek zorunda olan Turaner Bey’dir. Babası ile Reşat Yaşaran arasında pazarlık konusu olduğuna şahit olan Meltem, artık bu davada kimin yanında olacağına karar verir. Gerçeklerin hiçbir zaman ortaya çıkmayacağını düşünen Mustafa ise, tercihlerinin muhasebesini yeniden yaparken, hayatıyla ilgili yeni bir dönüm noktasındadır. Selim ve Erdoğan, haklarında yapılan suçlamaları reddederken, Fatmagül de ifadesinin alınması için terk etmek zorunda bırakıldığı İzmir’e çağrılır. Yaşadığı acıların üstünden bir kez daha geçecek olan Fatmagül, ne pahasına olursa olsun bu sefer yolundan geri dönmeyecektir. Selim, Erdoğan ve Kerim, hakim karşısına çıkarlar. Adaletin yerini bulması için başlatılan zorlu mücadelenin ilk basamağı herkesi etkileyecek önemli kararlarla sonuçlanacaktır.

fatmagul sonunda yasaranlarada kemcirmeyi basardi,hadi bakalim.

insallah kerimde mapus damlarina dusmez.

birisi su mistigi gercekten ortadan kaldirsin asudan ve mistiktan nefret ediyorum al birini vur otekini

fatmagül gerekeni yaptı nihayet erdoğana parmaklıkların arkası yakışmış meltemde sonunda anladı geç de olsa...

X