Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

ohhh nasıl rezil oldular holdingte..herkes baktı..yusuf yusuf hepsi:KK60::KK60::KK60:
azcık aksiyon gelsin ya ama bunlar bulur çaresini..

sezonun bitmesinede 10 bölüm kaldı fatmagülle kerimde tık yok hala..behlülle şimdiye ohooooooo:86::86::86:

anam nasıl tık olsun fatmagüldeki surat adamı uyuz eder senaristler fatmagülün kıyafetleri bi zahmet değiştirseniz diyom

anam nasıl tık olsun fatmagüldeki surat adamı uyuz eder senaristler fatmagülün kıyafetleri bi zahmet değiştirseniz diyom

evet yaaa iğrenç giyiniyor..o botlar,külotlu çoraplar,hırkalar,basmadan yakası fistolu elbiseler gına geldi..güya mağdur kasaba köylü kızını canlandıracakta bu ne yani..hele çantası öldürüyor beni.
eşimin çantasına benziyor.eşiminki biraz daha büyük ve gözlü:KK60::KK60::KK60:

selim ve erdoğanı polisler götürüyo ya erdoğan nasıl havalı havalı gidiyo hiç tipini bozmadan:KK51:

evet yaaa iğrenç giyiniyor..o botlar,külotlu çoraplar,hırkalar,basmadan yakası fistolu elbiseler gına geldi..güya mağdur kasaba köylü kızını canlandıracakta bu ne yani..hele çantası öldürüyor beni.
eşimin çantasına benziyor.eşiminki biraz daha büyük ve gözlü:KK60::KK60::KK60:

kıyafetinde benim acayibime giden,yakası ne kadar açık o elbiselerinin değil mi ya..
yani erkeklerden korkan,nefret eden bir genç kız,o yakalarla sokağa çıkar mı bilemiyorum..
mukaddesin var da,açıyo,onda yok bi de..:KK60:
he olsa zaten iyice abes durcak,mukonunki gibi fırlıcak..:KK53:
ben onun durumunda olsaydım,balıkçı yaka giyerdim yaz kış nolur nolmaz diye korkudan ..

Son düzenleme:
kayın validem diyorki bu kız önceden çok zengindi ne oldu da bu hale düştü yaşlılık işte:KK60:
bihterle karıştırıyorrr ne güldüm akşam yaaaa:KK60::KK60:

ay ben o sahneyi bi daha izledim şimdi..
5 dakikalık bi bölüm..
sinirlerim ayağa kalktı,ne hayvanlarrrr ama yaaa :KK47::KK47::KK47:

biliyo musunuz,ilk kerim farkediyomuş kızı ve onlara haber veriyomuş..
bide ilk o yakalıyomuş..
sora da ööle bakıyo başka bişey yapmıyomuş..:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Evet malesef öyle oldu ama kendileri tek hap yuttular uyuz Erdoğan hapla içkiyi dayadı çocuğa, melek olsa şeytan olurdu o kadar uyuşturucu ile çocuk yine de bir şey yapmadı kıza bön bön baktı şaşırdı afalladı, engel olmalıydı ama olmadı...

Sonuçta üçü de her ne kadar Vural çok pişman intihar etmiş olsa da affedilmez ama Kerim in affedilme hakkı var kız bayıldığında bile yeltenmedi, kimse sahip çıkmazken o sahip çıktı kıza ve sevdi hemde çok kıyamam :110:

Off o sahneyi bir daha izleyebileceğimi hiç sanmıyorum. Tecavüz sahnelerine hiç dayanamıyorum :KK50:

ya zebuş devamlı kerimi affedemiyorum falan der ya hep,bende o bişey yapmadı ki derdim..
bi daha bi dikkat ediim ne yapmış kerim dedim..
ve gördüm ki,fatmagülgilin affdemediği kadar varmış yani :KK47:

offff genede aşk görmek istiyoruz işteEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
sonuç olarak o tecavüz etmemiş :26:

kerimi affedemiyorum:26: o masum değil
masum değiliz hiç birimiz:KK53::KK60::KK60::KK60:

kerim herseyi anlatti zavallim,dahada cemkiriyor arziz fatmagul:KK47: bu senin degil benim zaferim olmaliydi diyor kerime:KK53:susmasaydin o vakit kizim sumsuk, sumsuk sustun ozamanlar gucun ancak kerime bagirmaya yetiyor degilmi?:KK24:

bu bolumde bile savcinin karsisinda uyuz,uyuzdu kerim gazi vermeseydi ooooooooooo fatmagul ancak kafasini sallardi:KK31:

sikayetcimisin kizim?:KK59::26::KK31:

:84:

tecavüz sahnesini izlemeden önce fatoya çok kızıyordum ama dün izledim fato iyi bile davranmış. ben selime çok sinir oluyorum erdoğana bile selime sinir olduğum kadar olmuyorum.
şu meltemde ne salak çıktı ya.

tecavüz sahnesini izlemeden önce fatoya çok kızıyordum ama dün izledim fato iyi bile davranmış. ben selime çok sinir oluyorum erdoğana bile selime sinir olduğum kadar olmuyorum.
şu meltemde ne salak çıktı ya.

aynen ya meltem bi mustafanın sözüyle inandı. o kadar şüphe ,bilmemne hepsi bitti.selim gerçekten de çok karaktersiz,çocuk gibi bir tip.

resmen beren saate dalgalı saç daha çok yakışıyor.düz saçlıken o kadar da dikkat çekici olmuyor

X