Fatmagül'ün Suçu Ne ? Kanal D

oh olsun mukaddes sana.ezer misin rahmiyi böyle yaparlar adamı işte:KK64:

muko kışı göğüs dekoltesiyle bitirmişti.. yaza girerken böyle sırt kısmı yırtık bluz daha bi serinletir onu şimdi :KK9: :KK9:

yakıştı yakıştı mukoma ne giyse yakışır zaaten :KK64::92::KK74:

Kerim ilan-ı aşk ederken yapmacık geldi bana sanki :97:
bırakamam seni derken bi abartı hareketler falan :KK68:

mukaddese iyi oldu hiç acımıyorum ona umarım dersini almıştır akıllanır artık:KK31:
kerim itiraf etti ama fatmagül yine soğuk davranacak gibime geliyor taki yabancı kız gelene kadar
sanırım diğer bölümde kız gelir ve kıskanşlık başlar bu bölümde bile kıskanma vardı:97:

şu yaşaranlar ve çevresi ne şe......lermiş gerçekte böyle insanlar varmıdır acaba

mukaddesin dövüldüğü an , ve münirin dayak yediği an kendimi televizyonun camına yapışık olarak buldum o kadar heycanlıydı yaaaaaaaaaa:KK53:

şu dizideki inceden kaplumbağa hızı ile ilerleyen aşk sahnelerini nasılda melül melül izliyouz değil mi,gerçekten uzak ya ondan:KK1:reelde olsa kerim ve fatmagül ,kerim şimdiye ^hadi lennnnn^ demişti,cristine yol almıştı,zor olanı seviyoruz bizler ,özlediğimiz duyguları buluyoruz belkide kerimde özellikle ama sıkıyorsa reelde fatmagül fatmagül olsun..(hoş aşk dışında dizideknin katliam gibi tecavuz senaryosu dahilinde fatmagül az bile yapıyor)

benimde gözümden kaçmadı o hata.
adam torunlara aldım diyor, fato dışarda adamın 2 çocuğu varmış diyor.

mustafanın annesiyle babası fatmagül tecavüze uğradı diye oğullarına layık görememişlerdi,
şimdi gördüler oğullarının layığını:63:
mukaddes tıppış tıppış dönecek demiştim,kendi ayaklarıyla dönecekti aslında rahmiyi arayacaktı sonra aynada kendine baktı yüzünde darp izleriyle gitmeye utandı,burnu sürttü geldi dicekler diye,kendi ayaklarıyla geldi sayıyorum:KK1:
fatmagülle kerim mercanlı gıdaya geldiklerinde salihin babası torunlara aldım dedi,fatmagül çıktı dışarı adamın iki tane çocuğu varmış dedi bu hata gözümden kaçmadı:KK53:
son sahne daha önceki bölümde de yokmuydu yav,orda seni seviyorum dememişti ama bunda dedi,son sahneyi çok beğendim:KK16:

fatmagül'ün 2 tane çoğu varmış potu benim de gözümden kaçmadı:82:

X